USD32,50
EURO34,69
JPY0,211700
RUB0,345700
GBP40,29
EURO/USD1,07
BIST9.693,46
GR. ALTIN2.496,86
BTC63.924,82

Sakla Beni Dizi Konusu Nedir? Sakla Beni Dizi Karakterleri!

sakla-beni-dizi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sakla Beni dizi, Star TV’nin heyecanla takip edilen bir yapımıdır. Birçok ünlü oyuncunun kadrosunda yer aldığı Sakla Beni dizi, detaylarıyla da ilgileri üstüne çekmektedir. Her Perşembe saat 20.00’de Star TV’de yayınlanan Sakla Beni dizi hakkında merak edilen tüm detaylar şu şekildedir!

Sakla Beni Dizi Olay Örgüsü Nasıldır?

Her Perşembe ekranlarda yayınlanan, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği Sakla Beni oyuncu kadrosu ya da olay örgüsüyle kendinden söz ettirmektedir. Uraz Kaygılaroğlu, Ceyda Düvenci, Cemre Baysel başta olmak üzere ünlü isimlerin yer aldığı bir dizidir. Bütünüyle Sakla Beni, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarmaktadır.

sakla-beni-dizi

İki aile fertlerinin macera dolu hikayesini konu edinen Sakla Beni, kıskançlık örüntüsünün yanı sıra hırslı üyelere yer vermektedir. Çocukluktan beri beraber olan İncila ve Naz’ın kıskançlıkla örülmüş hikayesi temeldedir. Bununla birlikte Mete ile evlendirilmeye hazırlanan Naz’ın ruhsal durumuna yer verilmektedir. Ayrıntılı olarak iki ailenin birbirinden hırslı ve iddialı üyeleri de Sakla Beni dizi konusunu oluşturmaktadır.

Sakla Beni Dizi Karakterleri Kimlerdir?

sakla-beni-dizi
Sakla Beni Dizi

Sevilerek izlenen Sakla Beni dizi olay örgüsü ya da oyuncu kadrosuyla da izleyicilerini ekranlara toplamaktadır. Hepsi birbirinden başarılı olan oyuncuların yer aldığı bu kadroda şüphesiz karakterler de büyük öneme sahiptir. Bu noktada Sakla Beni dizi oyuncuları şunlardır:

 • Uraz Kaygılaroğlu: Mete
 • Cemre Baysel: İncila
 • Asude Kelebek: Naz
 • Ceyda Düvenci: Filiz
 • Kamil Güler: İzzet
 • Açelya Devrim Yılhan: Müberra
 • Şenay Gürler: Belgin
 • Nizam Namidar: Atıf
 • Tamer Levent: Kont Ziya
 • Nilüfer Açıkalın: Gülten
 • Sera Tokdemir: Fahrünnisa
 • Gökşen Ateş: Tansu
 • Edip Saner: Bahri
 • Sıla Korkmaz: Emine
 • Sevinç Erbulak: Füsun

Sakla Beni Dizi Kaç Bölümden Oluşuyor?

sakla-beni-dizi

Sakla Beni, ilk olarak 2 Kasım 2023’te yayınlanmaya başlamıştır. 2 Kasım 2023 tarihinden bugüne kadar her Perşembe Star TV’de izleyicileriyle buluşan Sakla Beni dizi, güncel olarak ilk sezondadır. İlk sezonda toplam 14 bölüm gösterime giren Sakla Beni dizi, yeni bölümleriyle de ekranlarda yer almaktadır. Bazı bölümlerine ve içeriklerine kısaca göz atmak gerekirse:

SAKLA BENİ DİZİ BÖLÜMLERİ VE KONULARI
Sakla Beni dizi 2. bölümBu bölümde İncila, çocukluğundan beri aşkını yaşadığı adamla hayatının en önemli hayalleri ve gerçekleri arasında sıkışmıştır. Kim olduğunu öğrenmesin diye evde köşe bucak Mete’den kaçan İncila, Naz’ın da yaşananları öğrenmemesi adına büyük çaba sarf eder.
Sakla Beni dizi 3. bölüm izleBu bölümde Mete ile birlikteyken Naz’a yakalanma derecesine gelen İncila, her şeyi mahvetme ihtimali olan karşılaşmadan sıyrılır. Aileler arasında yaşanan sorunlar ve güvensizlikler Naz ve Mete için yeni bir kriz doğurur ve olaylar bu çerçevede ilerler.
Sakla Beni dizi 4. bölüm izleBu bölümde Naz’a ayrılma kararını açıklamak isterken İncila’nın ortaya çıkışı Mete’yi şoka uğratıyor. İncila’nın gerçekte kim olduğunu öğrenerek büyük çıkmaza giren Mete’nin ruh hali ele alınmaktadır.
Sakla Beni dizi 5. bölüm izleİncila’nın Mete’ye attığı tokadı gören Naz, büyük bir şaşkınlık yaşar ve zor durumda kalan ikili Naz’a ve ev halkına açıklama yapmaya çalışmaktadır.

Son Bölümlerde Neler Yaşandı?

sakla-beni-dizi

Olay hikayesi geliştikçe dizinin son bölümlerinde yaşananlarda heyecan verici olmaktadır. Buradan hareketle son bölümlerin olay örgüsü şu şekildedir:

SON BÖLÜMLERDE YAŞANANLAR
Sakla Beni 11 bölüm izleNaz, bu bölümde İncila’yı nankörlükle suçlayarak İncila’ya yaptığı baskıların dozunu arttıracaktır. Bu tavırlardan rahatsızlık duyan Mete, gidişata son vermek isteyecek ve Nazla karşı karşıya gelecektir.
Sakla Beni 12.Bölüm izleMete, her şeyi geride bırakarak İncila ile yeni bir hayat başlamaya karar verir. Ancak Naz’ın hamilelik haberiyle büyük şok yaşar. Naz, Mete’nin bu habere yeteri kadar sevinmediğini hissedecek ve İncila hüsrana uğramış hissedecektir. Bu bölümde Mete’nin bir yandan İncila’yı yüzüstü bıraktığı için çektiği acıyı bir yandan da geçmişte babasının annesine yaşattıklarını Naz’a yaşatmayı istememesi ele alınmaktadır.
Sakla Beni dizi son bölüm izleSon bölümde Mete, İncila ile babasını yan yana görerek büyük bir şaşkınlık yaşayacaktır. Durumu anlamaya çalışan Mete, geçmişte annesine ve ona yaşattığı büyük acılardan dolayı babasına öfke duymaktadır. Cemil’in İncila’ya şantaj yaptığını öğrenince Mete çileden çıkar ve olaylar bu çerçevede gelişir.

Sakla Beni Bölümleri Nerede Çekiliyor?

sakla-beni-dizi

Sakla Beni bölümleri İstanbul’un gözde semtlerinden olan Galata ya da Beşiktaş’ta çekilmektedir. Bu iki semtin tarihi dokusu bununla birlikte modern atmosferi dizinin sahnelerine de zenginlik katmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Sakla Beni, olay örgüsü dahil oyuncu kadrosu ya da yaşanmış hikâyeden uyarlanmasıyla dikkatleri üstüne çekmektedir. İzleyicileri her bölüm hayrete düşüren Sakla Beni hakkında sık sorulan sorular şu şekildedir:

Sakla Beni Ne Zaman Başlıyor?

Sevilen dizi, 2 Kasım 2023 tarihinde ilk bölümüyle ekranlara gelmiştir.

Sakla Beni Yeni Bölüm Hangi Gün?

Sevilen yapım Sakla Beni her hafta Perşembe günü saat 20.00’de Star TV ekranlarındadır.

Sakla Beni Oyuncuları Ozan Kimdir?

Dizi kadrosuna 4. Bölümde giriş yapan Ozan karakterini 1992 doğumlu Yiğitcan Ergin canlandırmaktadır.  

Sakla Beni İncila Kimdir Nerelidir?

İncila karakterine 5 Şubat 1999 doğumlu Cemre Baysel hayat vermektedir. Ünlü oyuncu İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Sanat bölümünden mezun olan oyuncu ilk defa 2014’te ekranlarda yer edinmiştir.

Sakla Beni Kimin Hikayesi?

Sakla Beni, gerçek hayattan uyarlanmış bir dizidir. Bu hikâye esasında Gülseren Budayıcıoğlu’na aittir. Esas hikaye hem değiştirilerek hem de diziye uyarlanarak ekranlarda yer edinmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sakla Beni Dizi Konusu Nedir? Sakla Beni Dizi Karakterleri!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!