USD32,18
EURO34,91
JPY0,205900
RUB0,356900
GBP41,06
EURO/USD1,08
BIST10.874,34
GR. ALTIN2.493,54
BTC69.512,29

En Sarsıcı Müge Anlı Sözleri

Müge Anlı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Müge Anlı, canlı yayında konuklarına veya karşılaştığı olaylara karşı birtakım sözler sarf etmektedir. Bu sözler bazen anlamlı bazen komik bazense kapak niteliğinde olabilmektedir. Özellikle ünlü sunucunun bazı sözleri insanlar üzerinde sarsıcı bir etki yaratmıştır. Peki, Anlı’nın en sarsıcı sözleri nelerdir? İşte, detaylar!

Ekranların sevilen sunucusu Müge Anlı, gerek tavırlarıyla gerekse sözleri ile çoğu zaman gündemde olmaktadır. Onun bu kendine has tavrı, pek çok kişi tarafından sevilmesini sağlamıştır. Ancak izleyenler tarafından en çok Anlı’nın ekranlarda söylediği sözler beğeni toplamaktadır.

Müge Anlı Tatlı SertProgramı | En Çok Bilenen Müge Anlı Anlamlı Sözleri

Müge Anlı
Müge Anlı

Hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki televizyon izleyicilerinin tanıdığı ve sevdiği Anlı, yılların TV sunucusu ve araştırmacı gazetecidir. Hem zeki hem de  dobra bir kadın olmaktadır. Ayrıca Tatlı Sert programında söylediği ve yol gösterici olan pek çok sözü vardır.  

Özellikle bu sözler anlamlı olup bazı kişilere ders verici niteliğindedir. Peki, güzel sunucunun en çok bilinen anlamlı sözleri nelerdir?

 • “Hayal edin gerçekleşsin.”
 • “Sevgi, en iyi ilaçtır.”
 • “Doğru saat, kişi ve yer olmadan olmaz istenen şeyler. O yüzden, doğru vakti, doğru insanı ve doğru yeri beklemesiniz.”
 • “Elindekinin değerini bilmelisin. Böylelikle hayatta ki en mutlu kişi sen olabilirsin.”
 • “Eğer kötülük yapmak istersen, bir anlığına kendini kötülük yapmak istediğin kişinin yerine koy. Onu üzmek istemeyeceğine emin olursun.”
 • “İnsanların hayatını değiştirebiliriz. Sadece onlara yardım etmekle kalmayıp, aynı zamanda kişisel hayatımızı da değiştiririz.”
 •  “Siz kim bilir kimlere kanca atıyorsunuz da kimi tutturabilirseniz.”
 •  “Hiçbir insan, hiçbir konuda mükemmel değildir. Hata yapılabilir ama önemli olan hatayı düzeltmek için çaba göstermektedir.”
 • “Bu adamın dünyada 77 tane mağazası var, Almanya’da çetesi var, restoranları var. Sizin yanınızda ne işi var?”
 • “Hayatta hiçbir şey tesadüf değildir. Her şeyin bir manası ve bir amacı bulunur.”
 •  “Bir kimseyi etkilemeyen, bir kimseyi yıkmayan ve kendinle alakalı duaların varsa eğer, Allah C.C bu duaları gerçekleştiriyor. Evrenin böyle gücü var. İnanan vardır inanmayan vardır. Ben inandığımı söylüyorum.”
 • “Başkalarına yardım etmek, mutluluğun anahtarıdır. Hayatta kalmak için birbirimize destek olmalıyız.”
 •  “Herkes işinde de özel hayatında da hep hırslı olmalı. Bir şeyi istiyorsanız ona hırsla sarılmalısınız. Ama ihtiraslı olmamalısınız. İstediğiniz şeyler hayatta birilerini yıkacak, üzecek, kıracak şeyler olmamalı. Kendinizle ilgili, çevrenizle ilgili istediğiniz her şey bir şekilde önünüze geliyor.”
 •  “Ben, anne ve babasını yani öz ailesini sileni, gelinim olarak görmek istemem. Hadi diyelim baba kötü, babayı sildin. Annede mi kötü? Sen aileni tamamen hayatından sikeceksin, sonra bana geleceksin ve “anne” diyeceksin. Hiç öyle bir hayat yok.”
 •  “Karısını aldatan biri ile ben arkadaşlık etmem. Kocasını aldatan biri ile (biliyorsam eğer) ben arkadaşlık etmem. Aynı yatakta yattığı insanı üzmeyi göze alan biri, bana neler yapmaz ki? Ben öyle bakıyorum hayata. Yüzde yüz her zaman böyle midir? Hayır. Yüzde yüz her zaman böyle değildir ama temkinli olmakta yarar var. Ne olur ne olmaz.”
 •  “Allah sadece kişilere zararı dokunmayan duaları kabul ediyor esasen. Evren böyle bir şey. Gücünüze inanın.”
 • “Bir kimsenin yaşantısında yer almak ve o kişiye destek olmak, farklı bir evrenin kapısını açar. Bu sebepten, elimizden geldiğince hayatına dokunabileceğimiz kişilerin hayatına dokunmalıyız.”

En Komik Müge Anlı Sözleri

Müge Anlı

Zaman zaman gündemde yer alan Anlı, ciddi ve sert tavırlarının yanında sempatik tavırlarıyla da dikkat çekmektedir. Hatta bazen programda sarf ettiği komik sözler, insanları güldürmekte ve aynı zamanda düşündürmektedir. İşte bu yönüyle ünlü sunucu, birçok kişi tarafından takip edilmekte ve sıklıkla izlenmektedir. İşte, başarılı sunucuya ait en komik sözler!

 • “Elinde ki tavuk komşunun kazından yeğedir.”
 • “Biz birbirimizle kavga etmeyelim. Biz birbirimizle kenetlenelim.”
 • “Ben değişir miyim bu saatten sonra değişemem. Sen değişir misin? Bu zamandan sonra sende değişemezsin. Bu şekilde kabul ediyorsan tamam…”
 • “Kural koyacağın insanla beraber olmayacaksın.”
 • “Sen dilediğin kadar sık kaçmak isteyen kaçar gitmek isteyen gider. Yapmak isteyen her şeyi yapıyor. Sen dilediğin kadar rahat bırak yapmak istemeyenler yapmıyor.”
 • “Ölümlü dünya demişim ama duygularda ölüyor. O yüzden sevdiklerinize kavuşmakta geç kalmayın.”
 • “Ben kendimi önemserim. Benden ayrılmak istiyorsa bir insan hemen ayrılırım. Ben onun anca yeni olacağı kadına acı duyarım.”
 • “Akrabanın akrabaya yaptığını akrep yapmaz.”
 • “Herkes şu etrafındaki gözleri bir kendisine çevirsin baksın.”
 • “Hayatımda ki herkesi affediyorum. Ama hayatıma almıyorum. Hayatımda olmadıklarını görmek beni onure ediyor.”
 • “Bunu ne zaman söyler kadın, biliyor musunuz? Evlisindir yirmi senedir, artık sıkılmıştır bazı şeylere, git bana o zaman bilezik al filan der.”
 • “Siz de biraz nasıl kişilerle beraber olduğunuza bir bakın. Bakalım adamların kaşı gözü oynuyor mu? Adamın gözünden de anlarsın yani.”
 • “Size ne hanımefendi, o onun annesi! Hayatına girdiniz diye annesinden mi vazgeçecek? Bu nasıl bir hadsizliktir yani? Öyle şey olur mu ya?”
 • “Mesela ben erkek olsaydım, bir kızla evlenip yuva kursaydım,  daha sonra ben kırk yıllık annemi  terk edip karımın peşinden mi giderdim? Böyle saçmalık olur mu? Böyle insanlık olur mu?”
 • “Yeni tanıştınız diyelim, bana bilezik al veya bana onu bunu al mı denir! Bir kadın bu demez, istemez bir erkekten. Bir erkek ise yeni tanıştığı bir bayandan bana beş bin ver ya da on bin ver demez. Diyorsa ki bilin o işin içinde bir bit yeniği muhakkak vardır. Her zaman mı Müge derseniz eğer evet kardeşim, her zaman böyle olur. Bu kadar net ve açık konuşuyorum bu konuda. Bu tarz bir şeyle karşılaştığınızda kendinizi geri çekin lütfen.”
 • “Çocuk çok değerli olduğu için çocuk sıfatını belirtiyorum. Yanlış yapmış ve hatalı kararlar vermiş olabilir; o yüzden çocuk diyoruz zaten.”
 • “Cinayettir veya intihardır, onun kararını adli tıp uzmanları verir; ona saygı duyarız. Ama bu kız intihar etmiş bile olsa, neden sürüklendi ki bu intihara? Neden böyle intiharlarda dört başı mamur olarak görülen  nottu, mektuptu, aramaydı, bir helallik isteme yoktu?”
 • “Herkes haddini ve yerini bilecek. Biriyle evlendiğiniz vakit şunu diyemezsiniz; anneni veya babanı varsa çocuğunu kenara bırak, hayatında bir tek ben varım, diyemezsiniz.”
 • “(Annesine) Senin oğlun, deyip duruyorsunuz. Sormak istiyorum, annesinin evinden mi getirdi? Eğer oğlunuz bir haltlar karıştırıyorsa sizden de aldığı genlerle ilgili olabilir mi peki?”
 • “Yapışmayın bir adam bulduğunuz zaman! Bakın tanıyın, olmuyorsa da napalım? Yani herkesin hayatında da her vakit birisi olmak zorunda değil.”
 • “Hakikaten bir gün dayanamayacağım ve böyle bütün içinden gelen şeyleri söyleyeceğim, sen sağ ben selamet! İnsan dayanamıyor ya ne yapsın, ayıp denen bir şey var.”

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı | Ünlü Sunucunun En Güzel Kapak Sözleri

Müge Anlı

ATV ekranlarında hafta içi her gün sabah saatlerinde yayınlanan Tatlı Sert programında, ünlü sunucu farklı olayların yaşandığı pek çok konu istemektedir. Ancak bazen yaşadığı olaylar karşısında oldukça sinirlenmek de ve sinirini bazı sözler ile ifade etmektedir. Tüm bu sözlere şahit olmak için Müge Anlı izle seçeneğiyle, canlı yayını izleyebilirsiniz.

Karşısındaki kişilerin saçma açıklamaları ve yaptığı suçu itiraf etmemesi gibi durumlar, Anlı’yı kızdırmaktadır. Böyle durumlarda canlı yayında bazen bağlanan kişilere veya konuklarına onları kapak edecek sözler söylemektedir. Peki, nedir bu sözler? İşte, detaylar!

Müge Anlı Kapak Sözleri
“Gerçekten insanların sevdiklerine kavuşmakta geç kalmaması lazım.”“Bunlar kapının arkasında olunca olmamış sayıyorsunuz da ortaya dökülünce mi eleştiriyorsunuz siz.”
“Gerçekler önünde sonunda ortaya çıkar.”“Görmezden mi gelelim? Kapının arkasında ne yaşanıyorsa yaşansın alkış tutalım bizde öyle mi?”
“Sizi üzen kişileri hayatınızdan def edin ki sizi mutlu edeceklere hayatınızda yer açılsın.”“Bin tane sevgili gelir bin tane sevgili gider. Anne dediğin bir tane… Benim beraber olduğum kişinin en değerlisi annesidir. İkimizi farklı sever  ama en değerli olanı annesidir.”
“Elinde kinin kıymetini bilirsen hayatta ki en mutlu insan sensin.”“Bir insan sizi üzüyorsa bu bir uyarıdır. İkinci kez üzüyorsa derstir. Üçten fazla üzüyorsa saygısızlıktır.”
“Kalbim kırıldıktan sonra, daha sonra gönlümü almaya çalışmanın bir anlamı yok.”“Hayatta kabullenemediğim şeylerin başında, insanın anasına sevgisizliği gelir oğlum. Annesine sevgi duymayandan kimseye hayır gelmez.”
“Hangi derdin dermanısın söyle de o derde düşeyim.”“Eşit falan da değiliz yani ben seni doğuruyorum.”
“O köpekler aslında çok sadık olmasalar seni paralardı. İşte sende köpeklerin bu sadakatinden yararlanıyorsun.”“Size bu mağduriyeti yapana karşı erkek veya kadın ona karşı beraber olun. Bir olun ve bizlere bunu yaşatanın karşısında durun.”
“Hava güneşli ve iyiyken herkes yanınızda yalnız sizi hakikaten seven ve gerçekten düşünenler fırtınalı ve soğuk havalarda ortaya çıkıyor ve belli oluyor.”“Hakikaten çok güzel bir kızsın Allah nazarlardan korusun ama senden çok fazla var.”

Sık Sorulan Sorular

En çok izlenen TV sunucusu olan ve birçok ödüle layık görülen Anlı, Türkiye’de hakkında en sık konuşulan isimlerinden biridir. Ayrıca hatırı sayılır bir hayran kitlesine de sahiptir. Anlı’nın dobra ve ders niteliğinde sarf ettiği sözleri, toplumun farklı kesimlerinden kişilerin hayatlarına dokunmaktadır. Peki, ünlü sunucu hakkında sık sorulan sorular nelerdir?

1 – Müge Anlı’nın Numarası Nedir?

Tatlı Sert programını arayarak olaylarla ilgili bilgilerini aktarmak, kişi veya kişileri ihbar etmek isteyenler; programa bağlanabilmek için iletişim numarasını öğrenmek istemektedir. Bu noktada WhatsApp ihbar hattı, 0535 365 52 52 olmaktadır.

Ayrıca televizyon başında olmayan kişiler diğer iletişim kanallarına da; Müge Anlı canlı izle seçeneğinden programı izleyerek ekrandaki numaralardan ulaşım sağlayabilirler.

2 – Tatlı Sert Programı İle Gönülleri Kazanan ve İnsanlara Yardım Etmeyi Amaçlayan Ünlü Kimdir?

Ekranların sevilen sunucusu Anlı; Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaktadır. Bu programda insanlara yardım etmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca pek çok kişinin güvenini ve sevgisini de kazanmıştır. Başarılı sonucu çoğu esrarengiz olayı da ortaya çıkararak, olayların çözünmesi noktasında çok büyük yarar sağlamaktadır.

3 – Müge Anlı Kaç Yaşında?

19 Aralık 1973 doğumlu olan Müge Anlı, İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

4 – Müge Anlı Eşi Kim?

Ünlü sunucunun eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu olmaktadır. Yüzbaşıoğlu, 10 Nisan 1963 doğumludur. Adana’da dünyaya gelmiştir. Lise öğreniminden sonra polis olmuştur. Daha sonra Yüzbaşıoğlu, Erzurum Emniyet Müdürlüğü ve Adana Emniyet Müdürlüğü’nde görev üstlenmiştir.

Ardından 2021 yılına gelindiğinde ise, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanmıştır. Ayrıca Anlı’nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürü olmaktadır.

5 – Müge Anlı Sinan Kimdir?

Tatlı ve Sert programında ele alınan 64 yaşındaki Arife Gökçe’nin kaybındaki şüpheli kişidir. Arife Gökçe ve Sinan Sardoğan aynı köyde komşu olmaktadırlar. Ayrıca gelen ihbarlar üzerine Sinan Sardoğan ile ilgili sapık iddiaları gündeme gelmiştir.

6 – Müge Anlı Derya Kimdir?

Programda işlenen dikkat çekici konulardan bir tanesi olan Selim Yalçınkaya olayında, baş şüpheli olmaktadır. Derya Yalçınkaya, öldürülen Selim Yalçınkaya’nın eski eşidir. Ailenin ihbarı üzerine eski eş programa davet edilmiştir.

Özellikle o dönemde Derya Yalçınkaya’nın sosyal medya paylaşımları gündeme gelmiştir. Çünkü eşinin öldürüldüğü gün TikTok’ta yaptığı ölülerde güler paylaşımı, kafaları karıştırmıştır.

7 – Müge Anlı’da Bugün YouTube Bölümü Yayınlanıyor mu?

Hafta içi her gün sabah kuşağı programlarında en çok izlenen ve takip edilen Tatlı Sert programını kaçıran kişiler; YouTube bölümünün yayınlanıp yayınlanmadığını merak etmektedir. Programın YouTube bölümleri yayınlanmaktadır.

YouTube arama kısmına girilerek Müge Anlı, bugün tek parça izle yazılması ve aratılması yeterli olacaktır. Ardından Müge Anlı bugün yayınlanan programın izlenebilmesi mümkün olur.

8 – Hangi Kanaldan Müge Anlı’nın Bugünkü Programı İzlenir?

Müge Anlı’nın bugünkü programı canli izle seçeneği ile internet üzerindeki kanallar aracılığıyla yayına ulaşabilmek mümkündür. Ayrıca çeşitli platformlarda  Müge Anlı son bölüm izle butonuyla, programı televizyonlarda izlemeyi kaçıran kişiler için opsiyon sunulmaktadır.

Bu noktada hem internet kanalları üzerinden hem de ATV ekranlarından, Tatlı Sert programını izleyebilmek mümkündür.

9 – Müge Anlı’da Bugün Son Dakika Haberleri Nelerdir?

Hafta içi her gün ekranlarda yayınlanan Müge Anlı son bölüm, yine hareketli geçmiştir. Programa dair Eylül 2023 son dakika haberleri ise şu şekildedir;

 • Ses sanatçısı olan Sakin Künar, program sayesinde 24 yaşında bir kızı olduğunu öğrendi.
 • Kaybolan bir kadın, canlı yayında alıkonulduğu evden kurtarıldı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
En Sarsıcı Müge Anlı Sözleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!