USD33,01
EURO36,01
JPY0,209800
RUB0,373300
GBP42,95
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
GR. ALTIN2.570,53
BTC63.622,93

Lidfa Hisse Nedir? Lidfa Hisse Nereden Alınır?

lidfa-hisse
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lidfa hisse, yatırım ve finansal camiada çok eski zamanlardan itibaren bilinen ve birçok şirketin başvurduğu bir hisse türü. İnternet üzerinde bu konu ile ilgili yeterli bilgilere ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Peki lidfa hisse yorum veya lidfa hisse haberleri nelerdir, bakalım…

Lidfa Hisse Nedir?

Borsa, ekonomi veya hisse gibi konular ile ilgilenen kişiler bilir ki lidfa hisse bir yatırım şeklidir. Bazı şirketler özellikle de şirket geleceği ve itibarı için bazı önlemler alırlar. Bu yatırımlar, borsalar veya ekonomik eylemlerin temelinde bu önlemler yatar.

Bu şirketlerde gerçekleşen yatırımların veya bilgilerin tüm hakları saklıdır. Ayrıca bu şirketlerde veriler tekrar yayınlanmaz. Şirket piyasalarında oluşan yatırım veya hisse etkinlikleri kendi bünyelerinde gelişir. Ayrıca lidfa hisse gibi diğer hisse bilgileri için başka yerlere başvurmak pek de uygun sonuçlar doğurmayabilir. Güncel olarak da lidfa hisse net veya fiyatlarının düştüğünü görebilirsiniz.

Lidfa Hisse Ücretleri Nedir?

Bu hisselerin fiyatları özellikle şirket doğrultusunda değiştiği için takipte kalmak sizler için zor olabilir. Bunun çözümü bu değişiklikleri veya verileri yakından takip etmek, bilir kişilere sormaktır. Genelde şirket verileri bist kaynaklı olmasından dolayı da çok fazla değişikliğe gidilmektedir.

lidfa-hisse
lidfa-hisse
Ön Kapanış3,42Piyasa Değeri875,61M
Açılış3,43Gelir606,76M
Gün Aralığı3,39-3,46F\G Oranı1,74
52 Hafta2-4,223Hisse B. Kar 1,97
Hacim3.621.268TemettüN/A (N/A)
Ortalama Hacim – 3 Ay12.041.465Beta0,253
1 Yıllık Değişim -3,94%Sonraki Kazanç Tarihi
Tedavüldeki Hisse253.800.000ISIN0,253

Lidfa Ne İş Yapar?

Açılımı Lider Faktoring Anonim Şirketi olan Lidfa, ticari alanların finansal işleri üzerine kurulmuş olan bir şirkettir. Kendileri Türkiye merkezlidirler.  Ayrıca Türkiye’deki faktöring işletmelerin bir kısmını kapsar. Bu kapsamlar;

  • Küçük ve orta büyüklükteki faktöring işletmeleri
  • 47 şehirde bulunan faktöring şirketler
  • 14.000 müşteri için yurtiçinde hizmetleri içerir. 

Yukarıda belirtilmiş olan lidfa hisse ücretleri veya değişiklikleri de Lider Faktoring Anonim Şirketleri’ne aittir.  Bu şirketler ve türevleri için yukarıda bulunan hisse ve verdikleri hizmetlerin kapsam dereceleri çok önemlidir. Yatırımın kendisi büyük bir iş olmasından dolayı müşteri memnuniyeti ve çokluğuna dikkat edilmelidir.

Faktoring Nedir?

Faktöring işletmelerinin genel olarak yaptıklarına düzenli nakit para akışını sağlamak diyebiliriz. Her şirket, firma veya küçük işletme gibi yerler ödemeyi geciktirebilir ya da ödeme yapamayabilirler. Faktoring işletmelerinin gayesi de bu gibi sorunları en kısa sürede çözmek ve başka finansal kaynaklara ihtiyaç duyulmasını engellemektir.

lidfa-hisse

Faktoring işletmelerinin sizlere verdiği hizmetler kısaca;

  • Ticari nedenlerden dolayı gerçekleşen finans ödememe risklerini sizin için üstlenmek
  • Tahsilat gibi işlemlerin takibini sizler için sağlamak
  • Finansal alacakları vade bitiminden önce nakde dönüştürmektir.

Lidfa Beklenti Neler?

Lidfa bir yatırım ve riskleri göze alan bir şirket olması nedeni ile tabi ki herkesin ilk beklentisi müşterileri yarı yolda bırakmamak veya hisselerin düşüşünü görmemektir. Fakat bu gibi riskli finansal ve ticari işlemler gerçekleştiren şirketler de küçük düşüşler görülmesi de kaçınılmazdır.

Lider Faktoring Kimin? 

Lider faktöring şirketinin kuruluş tarihi 1992’dir. Eski tarihli bir şirket olması bazı sonuçları doğurmuştur. Örneğin birden fazla sahibinin olması gibi. Lider Faktoring Anonim Şirketi sahipleri;

lidfa-hisse
  • %26,33 oranında Jak Sucaz
  • 35,84 oranında Nedim Menda
  • %30,15 oranında diğer yerler
  • %7,68 oranında Refka B. Adato iştirakleridir.

Lidfa Hisse Haberleri

Yatırım, sermaye veya finans şirketlerini haber siteleri içerisinde pek çok görebilirsiniz. Bu haberlerin genel konusu da hisse düşüş – artışları veya anlaşamamazlıktan doğan bölünmelerdir. Lider Faktoring Anonim Şirketi için de son zamanlarda gelişen haberler bu olaylar doğrultusundadır.

LIDFA Hisse Yorum ve Şikayetler

Hiçbir şirket ya da firma kusursuz değildir. Sürekli değişen fiyat endeksi, hisse değişimleri veya gelen şikâyet ve memnuniyetler yorumları da doğurur. İyi veya kötü her şirket müşteri ve kullanıcı yorumuna kendini geliştirmek adına ihtiyaç duyar.

Lider Hisse Yorumları Nasıl?

Lider faktöring bu aralar hisse düşüşü içerisinde olduğu için yorumlarda doğal olarak bu düşüşler çerçevesinde yapılıyor. Şirketler de bu hisse düşüşlerini önlemedikleri sürece bu yorum ve şikayetleri dikkate almaya çalışmaktalar.

LIDFA Hisse Forum

Lider hisse forum da yine lider faktöring hakkındaki memnuniyet, şikâyet veya yorumları içerir. Bu gibi internet sitelerinde deneyimlemek istediğiniz herhangi bir şey ile ilgili az da olsa fikir sahibi olabilirsiniz. Kaldı ki hisse yatırımı gibi ciddi işlemlerde fikir sahibi olmak yeterli kalmayabilir.

 LIDFA Twitter Görüşleri Yararlı Mı?

Twitter çok çalkantılı ve aktif bir fikir belirtme yeri. Eğer gerçekten finansal işlere merakınız var ise böyle sosyal medyalardan değil de daha çok finans üzerine kurulu olan sitelerden fikir veya bilgi almanız sizler için daha sağlıklı olacaktır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Lidfa Hisse Nedir? Lidfa Hisse Nereden Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!