USD33,06
EURO36,18
JPY0,211900
RUB0,375400
GBP43,02
EURO/USD1,09
BIST11.139,46
GR. ALTIN2.617,71
BTC63.660,71

Kolay Gelsin Kargo Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

kolay-gelsin-kargo-takip
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kolay gelsin kargo takip kargolarınızı rahatça takip edebileceğiniz sistemlerden biridir. Günümüzde e-ticaret sisteminin iyice gelişmesi nedeniyle kargo firmalarına olan talep üst düzeye çıkmıştır. Bu işlem sayesinde sipariş verdiğiniz andan itibaren kargonuzun durumunu takip edebilir ve hareketlerini inceleyebilirsiniz.

 

kolay-gelsin-kargo-takip
Kolay Gelsin Kargo Takip

 

Kolay Gelsin Kargo Takip Uygulaması Var mı?

Kolay gelsin kargo takip Amazon şirketinin kargo firmasıdır. Firma birçok hizmeti sayesinde kullanıcılar tarafından tam not almıştır. Yorumları kolay gelsin kargo ekşi araması yaparak tarayıcı üzerinde rahatça inceleyebilirsiniz. Ayrıca siz de bu firmadan hizmet aldıysanız yorumunuzu ekleyerek kullanacak kişilerin fikir edinmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama için ise App Store ve Play Store üzerinden indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için şu adımları takip edebilirsiniz.

  • App store’yi açın.
  • “Kolay gelsin” araması yapın.
  • Çıkan uygulamayı cihazınıza yükleyin.
  • Sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun.

Play store için ise;

  • Cihazınızdan Play Store’yi açın.
  • Arama sekmesine Kolay Gelsin yazarak uygulamanın aplikasyonunu cihazınıza indirin.
  • İndirme işleminden sonra sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama ile ulaşabileceğiniz hizmetler için aşağıdaki tabloyu inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

kolay-gelsin-kargo-takip

Hizmetler
Canlı kargo takip İstediğim zaman gelsin
Komşuma gelsin Farklı adrese gelsin
Zili çalma

 

Özellikle internet üzerinde yapılan yorumları incelediğinizde Ekol Kargo Takip adıyla da karşılaşabilirsiniz. Bu da aynı firmaya ait bir isimdir. Müşterilerin bu isimle de paylaşım yapmış olabileceğini bu noktada hatırlatmak isteriz.

2016 yılında kurulum sürecine başlayan firma 2018 yılında e-ticaret alanında resmi olarak hizmete başlamıştır. O günden bu yana müşteri odaklı bir gelişim sürdürmek isteyen şirket müşteri memnuniyetine yüksek önem vermiştir. Yukarıda bahsettiğimiz hizmetleri de incelediğinizde bunun firma için öncelikli olduğunu fark edebilirsiniz.

Neden Kolay Gelsin Kargo Takip?

Kolay gelsin kargo takip; küresel çapta sürekli olarak gelişmekte olan ve değişen e-ticaret sektörüne odaklı bir gelişim göstermektedir. Bu süreçle birlikte kargo sektörünün ve müşteri beklentileri önemli ölçüde değişmiştir.  Ayrıca değişmeye de devam etmektedir.  Firma bu kapsamda müşterilerin ve çağın gerekliliklerini karşılayan bir vizyon doğrultusunda hareket ederek e-ticaret sektörünün gelişiminde de önemli bir rol oynamaktadır. Odak olarak müşterilerin beklentilerini karşılayacak hizmet ve ürünlerle “sürdürülebilir müşteri memnuniyeti” sağlamayı amaçlamaktadır.

kolay-gelsin-kargo-takip

Bunun yanı sıra e-ticaret sektörü hızlı bir şekilde büyümekteyken, müşterilerin kargo şirketleriyle olan ihtiyacı ve ilişkisi de aynı oranda artış göstermektedir. Firma tamamıyla müşteri beklentilerine göre son teknolojik yeniliklerden faydalanmayı ihmal etmeyerek müşterilerin aklındaki kargoculuk algısını değiştirmek üzere çalışmaktadır.

Hatta slogan olarak “İnsanların kargoya değil, kargonun insanlara uyması için varız!” şeklinde bir misyonla hareket etmektedir. Bu amaçla bu hizmeti verebilmek doğrultusunda seçilen Müşteri Operasyon Yetkilileri kısaca MOY görevlileri, gönderi teslimatlarına özel geliştirilen teknolojiyi kullanarak müşterilerin gönderilerini teslim etmektedir. Burada en önemli nokta ise gönderinin güvenli bir şekilde ve müşterinin belirlediği teslimat detaylarına göre ulaştırmak için titizlikle çalışmaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kolay gelsin kargo takip hakkında sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

kolay-gelsin-kargo-takip

1 – Kolay Gelsin Kargo Kimin?

Firma Ekol Lojistik’e bağlı olarak faaliyet göstermektedir. 2018 yılından itibaren e-ticaret odaklı olarak aktiflik gösteren firma müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

2 – Kolay Gelsin Amazon’un mu?

Amazon kolay gönderi alternatifiyle seçtiğiniz firma Kolay Gelsin kargodur. Amazonun gönderilerini taşıyan şirketin Amazon ile anlaşması vardır.

3 – Kolay Gelsin Standart Teslimat Nedir?

Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin kargo ile gönderilmektedir. İşlemi kargo takip ile takip edebilirsiniz. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır.

4 – Kolay Gelsin Sendeo Aynı mı?

kolay-gelsin-kargo-takip

Firmalardan yapılan açıklamaya göre, Sende o kargo firmasının tamamına sahip Koç Holding ve Aygaz ile Kolay Gelsin kargo şirketini bünyesinde bulunduran Ekol Ekspres Kargo’nun sahibi Ahmet Musul arasında iyi niyet mektubu imzalandı. Söz konusu anlaşma, Sendeo ile Kolay Gelsin’in eşit ortaklık şeklinde Kolay Gelsin adı altında birleşmesini öngörüyor.

5 – Yönetim Kurulu Başkanı Kimdir?

Firmanın yönetim kurulu başkanı Ahmet Musul’dur.

6 – Kolay Gelsin Gönderiniz Operasyon Merkezinde Ne Demek?

Operasyon Merkezi : Kargoların taşınması sırasında ilgili hat araçlarına yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapıldığı tesisleri ifade etmektedir. İş günü tanımı ise Pazar günleri dışında Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerini kapsamaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kolay Gelsin Kargo Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!