USD32,77
EURO35,09
JPY0,208900
RUB0,366300
GBP41,61
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.457,00
BTC66.769,63

14 Başlıkta Kaan Yıldırım Kimdir?

kaan-yildirim
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaan Yıldırım; Türkiye’de en çok araştırılan ve hayatı merak edilen ünlü oyuncular arasındadır. Hem oynadığı dizilerle hem de özel yaşantısıyla adından söz ettirerek, magazin gündeminde sıkça yer almaktadır. Peki, ünlü oyuncu kimdir? İşte, tüm detaylar!

24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da doğan ünlü oyuncu, 36 yaşında olmaktadır. Yıldırım, İngiltere Londra Brunel Üniversitesi’nin Pazarlama bölümünü bitirmiştir. Ardından Başkent İletişim Bilimleri Akademi’sinde oyunculuk sektörüne ilişkin eğitim almıştır. 2013 yılından bugüne kadar aktif bir şekilde dizi ve sinema sektöründe; oyunculuk ve yapımcılık yaparak kariyerini sürdürmektedir.

Ünlü Oyuncu Kaan Yıldırım ve Ailesi Hakkında Tüm Merak Edilenler!

Son dönemlerde ekranların aranan yüzü olan Yıldırım, oynadığı diziler ve filmler ile belirli bir hayran kitlesine sahiptir. Hayranları ise ünlü oyuncu hakkında daha çok bilgi edinmek için çeşitli araştırmalar yapmaktadır.

Özellikle sosyal medyada Yıldırım ve ailesi hakkında pek çok konu araştırılmaktadır. İşte, herkesin merak ettiği ünlü oyuncu ve ailesi hakkındaki tüm detaylar!

1 – Kaan Yıldırım Nereli?

Günümüzdeki en başarılı oyunculardan bir tanesi olan Yıldırım hakkında en çok merak edilen konuların başında, nereli olduğu gelmektedir. Bu soruya cevap verilecek olursa; 1986 yılının Aralık ayında doğan ünlü oyuncunun doğum yeri İstanbul olmaktadır.

2 – Kaan Yıldırım Kaç Yaşında?

Ünlü oyuncunun magazin gündeminde yer alması ile beraber kaç yaşında olduğu da, hayranları tarafından araştırılan konular arasında yer almıştır. Peki, sevilen oyuncu kaç yaşındadır? 1986 yaşında doğan Yıldırım, şu anda 36 yaşındadır.

3 – Kaan Yıldırım Boyu Kaç?

Dizi ve sinema sektörünün en yetenekli oyuncularından biri olan Yıldırım’ın hakkında merak edilen pek çok konu vardır. Bu konulardan bir tanesi de boyunun kaç santim olduğudur. Ünlü oyuncunun boyu; 1.80 santim olarak ifade edilmektedir.

4 – Kaan Yıldırım Burcu Ne?

kaan-yildirim

Ünlü oyuncunun hangi burç olduğu da, gündemde yer alan konulardan biridir. Yıldırım’ın doğum günü 24 Aralık’tır. Bu noktada oyuncu, oğlak burcu olmaktadır.

5 – Kaan Yıldırım Twitter Hesabı Var mı?

Evet vardır. Başarılı oyuncunun Twitter adresi @kaanyildirim_  şeklindedir. 2013 yılının Eylül ayından itibaren ünlü oyuncu aktif bir şekilde Twitter kullanmaktadır. Oyuncunun Twitter’da; gerek dahil olduğu projeler gerekse gündemde yer alan ve özel hayatına ilişkin konular hakkında paylaşımlar yaptığı bilinmektedir. Ayrıca Twitter’da çok sayıda takipçiye de sahiptir.

6 – Bugüne Kadar Rol Aldığı Kaan Yıldırım TV Dizileri Nelerdir?

Yıldırım, pazarlama bölümünden mezun olmasına rağmen kariyerini bu alanda sürdürmeyip oyunculuk sektöründe ilerlemiştir. 2013 yılında bugüne kadar pek çok TV dizisi projesinde yer alarak, başarılı bir kariyer elde etmiştir.

Dizilerde farklı karakterler üstlenen ünlü oyuncu, oynadığı karakterlerle pek çok kişinin beğenisini kazanmıştır. Böylelikle hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Peki, Yıldırım’ın bugüne kadar rol aldığı TV dizileri nelerdir? İşte detaylar!

Dizi AdıYapım YılıOynadığı KarakterDizideki Pozisyonu
Kayıp2013-2014KadirYardımcı oyuncu
Ulan İstanbul2014-2015FerdiYardımcı oyuncu
Adı Mutluluk2015BatuBaşrol oyuncusu
Kalbim Yangın Yeri2016VolkanBaşrol oyuncusu
Klavye Delikanlıları2017KeremBaşrol oyuncusu
İnsanlık Suçu2018Cemal GökdemirBaşrol oyuncusu
Halka2019Kaan KarabulutBaşrol oyuncusu
Hekimoğlu2019-2021Mehmet Ali ÇağlarBaşrol oyuncusu
Sipahi2022-2023Korkut Ali TürkoğluBaşrol oyuncusu

Son dönemde Yıldırım, rol aldığı internet dizisiyle de dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu sene başlayan Kaan Yıldırım son dizisi Mevlana Celâleddîn-i Rumî’de başrol üstlenen oyuncunun, dijital ortamda dizisi hâlen devam etmektedir. Bu dizide Yıldırım, Ömer karakterine hayat vermektedir.

7 – Kaan Yıldırım Filmleri Hangileridir?

kaan-yildirim

Başarılı bir kariyer geçmişine sahip olan ünlü oyuncunun film sektöründe; hem oyuncu olarak hem de yapımcı olarak üstlendiği pek çok proje olmuştur. Bu noktada Yıldırım’ın rol aldığı ve yapımcılığını üstlendiği film projeleri nelerdir? Açıklanacak olursa;

  • Ümmü Sıbyan: Zifir – Yapımcı (2014)
  • Yok Artık! – Yapımcı (2015)
  • Bölük – Başrol Oyuncusu / Erdal (2017)
  • Gelincik – Başrol Oyuncusu, Yapımcı / Ayhan (2020)

8 – Kaan Yıldırım Ailesi Zengin mi?

Ünlü oyuncunun ailesinin zengin olup olmadığı da, özellikle sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer almaktadır. Kaan Yıldırım ailesinin serveti hakkında net bir bilgi olmasa da; ailenin gelir durumunun iyi olduğu bilinmektedir. Bu noktada zengin bir ailenin çocuğu olan Yıldırım, oyunculuktan kazandığı gelirin dışında ailesinin sunduğu maddi imkânlara da sahiptir.

9 – Kaan Yıldırım Babası Kim?

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü oyuncunun babasının kim olduğu da, oldukça merak edilmektedir. Saygın ve başarılı bir iş adamı olarak bilinen Hakan Yıldırım; ünlü oyuncunun babası olmaktadır.

10 – Kaan Yıldırım’ın Babası Ne İş Yapıyor?

kaan-yildirim

Oğlunun dizi ve film sektöründeki başarısı sebebiyle çoğu kişinin araştırdığı Hakan Yıldırım’ın hangi iş kolunda faaliyet gösterdiği öğrenilmek istenmektedir. Bu noktada Hakan Yıldırım; medikal sektöründe ürünler ithal eden bir firmanın kurucusu olmaktadır. Aynı zamanda bu firma AR-GE departmanında da üretim gerçekleştirmektedir.

Başarılı bir iş hayatı sürdüren Hakan Yıldırım, bir şirket yöneticisi olarak da görev üstlenmektedir. Ayrıca şirkette yönetim kurulu başkanlığı yaptığı da bilinmektedir.

11 – Kaan Yıldırım Eski Eşi Kim?

Ünlü oyuncunun biyografisini inceleyen magazin takipçileri, Yıldırım’ın daha önce bir evlilik yaşadığını öğrenebilmektedir. Sevilen oyuncu bir zamanlar meslektaşı olan, Ezgi Eyüboğlu ile evlilik yoluna girmiştir.

Oyuncak alanında kendisi gibi başarılı olan Ezgi Eyüboğlu ile 2014 yılında Ulan İstanbul dizisinde partner olarak rol üstlenmişlerdir. Eski evli çift, bu proje sayesinde tanışmışlardır.

Daha sonra aralarında duygusal bir bağ oluşup birlikteliklerini resmiyete dökmeye karar vermişlerdir. Sonrasında ise 14 Mayıs 2016 yılında Esma Sultan Yalısı’nda nikah masasına oturmuşlardır. Ancak evliliklerini sürdüremedikleri için, bir süre sonra boşanmışlardır.

12 – Kaan Yıldırım Ezgi Eyüboğlu Ne Zaman Ayrıldı?

kaan-yildirim

Ünlü çift, Ulan İstanbul dizisinde tanışarak 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. Evli kaldıkları dönem boyunca; hem sosyal medyada yaptıkları romantik paylaşımlarla hem de birbirlerine karşı olan saygılı ilişkileriyle parmakla gösterilen bir çift olmuşlardır.

Ancak evliliklerinin 3. yılında şiddetli geçimsizlik sebebiyle boşanmaya karar vermişlerdir. 2019 yılında mahkemeye boşanmak için başvuruda bulunmuşlardır. Sonrasında evli çift tek celsede boşanmıştır. Bu çiftin toplamda 6 yıllık bir beraberlikleri olmuştur.

13 – Kaan Yıldırım Pınar Deniz Sevgili mi?

Son dönemde Yargı Dizisi’ndeki Ceylin karakteri ile ön plana çıkan Pınar Deniz; Yiğit Kirazcı ile ayrıldıktan sonra Yıldırım ile bir ilişkiye başlamıştır. Uzun bir sürede aşk yaşayan ünlü çift, sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla da göz önünde bir ilişki yaşamaktadır.

Zaman zaman magazin gündeminde ayrıldıklarına dair haberler çıksa da; hem Pınar Deniz’in hem de ünlü oyuncunun sosyal medyasında paylaştığı samimi fotoğraflarla bu iddiaları yalanlamışlardır. Ayrıca ünlü çiftin beraber tatil görüntüleri haberlerde yer almış, çiftin bir hayli mutlu olduğu görülmüştür.

Hatta Yıldırım, Pınar Deniz’e evlilik teklifi etmiş ve evet cevabını almıştır. Pınar Deniz bu anlarını sosyal medyada paylaşmıştır. Oyuncunun paylaştığı fotoğrafta evlilik teklifi sonrası mutluluk gözyaşı döktüğü görülmüştür. Ünlü çiftin yakın zamanda birlikteliklerini evliliğe dönüştürmeleri, herkes tarafından beklenmektedir.

14 – Kaan Yıldırım Sevgilileri Kimlerdi?

Magazin dünyasının ünlü oyuncu hakkında ilgilendiği konulardan bir tanesi de, eski sevgililerinin kim olduğudur. Ünlü oyuncunun özel yaşantısına bakıldığında; oyuncu, manken ve şarkıcı olarak kariyerini sürdüren ünlü isimler ile eski sevgili olduğu ortaya çıkmaktadır.

Bu noktada sevilen oyuncunun eski sevgilileri arasında; Ezgi Eyüpoğlu, Demet Özdemir, Hadise, Çağla Şikel ve Hande Erçel gibi ünlü isimler yer almaktadır. Ezgi Eyüboğlu aynı zamanda oyuncunun eski karısıdır. Peki, merak konusu olan ve geçmişten günümüze Kaan yıldırım eski sevgilileri kimlerdir? Açıklanacak olursa;

Kaan Yıldırım Hadise İle Olan İlişkisi

kaan-yildirim
Kaan Yıldırım

Hadise ile sevilen oyuncunun ilişkisi, olaylı bir şekilde başlamıştır. Bu birliktelikte zaman zaman problemler yaşanmıştır ancak ilişkilerinde evlilik kararı aldıkları bir dönem bile olmuştur. Sık sık magazin gündeminde yer alan haberlere bakıldığında ilişkinin, tıpkı başladığı gibi olaylı bir şekilde devam ettiği ve bittiği görülmüştür.

Ünlü oyuncu ve şarkıcının ilişkisi, 2020 yılının son dönemine doğru başlamıştır. Ayrıca bu ilişki, her ikisinin de fanları tarafından sürekli olarak şekilde takip edilmiştir.

İlişkinin bitiş haberi ise magazin dünyasında sarsıcı bir gelişme olmuştur. Aralarındaki birlikteliğin neden bittiği konusu, ünlü oyuncu ve şarkıcının hayranları tarafından hep merak konusu olmuştur. Magazin yorumcularının yaptığı yorumlara ve çıkan haberlere bakıldığında; ilişkinin kıskançlık sebebiyle bittiği kanısına varılmıştır.

Kaan Yıldırım Hande Erçel İle Olan İlişkisi

Kerem Bürsin ile birlikteliğine son veren Hande Erçel; sonraları Yıldırım ile birlikte bir ilişkiye başlamıştır. İlişkileri bir süre devam etmiştir. Ünlü çift ilk defa yurt dışında el ele görüntülenmiştir. Böylelikle ilişkileri magazin dünyasında resmiyet kazanmıştır. Daha sonra çift ayrılık kararı almıştır. Peki, bu ilişkiyi bitiren sebep neydi? İhanet olduğu öne sürülmüştür.

Yıldırım’ın daha önce isminin anıldığı Tuğçe Açıkgöz ile aynı yerde tatil yapması, ihanet iddialarını kuvvetlendirmiştir. Ancak o dönemde Tuğçe Açıkgöz’ün ünlü oyuncunun aile dostu olduğu belirtilmiştir.

Tüm bu iddiaların ardından Bodrum’da bir eğlence mekanında Yıldırım başka bir kadınla görüntü vermiştir. Mekandaki diğer kişiler, Yıldırım’ın kadınla samimi görüntülerini çekerek sosyal medyaya sunmuştur.

Ünlü Oyuncunun Demet Özdemir İle Olan İlişkisi

Demet Özdemir’in, Seçkin Özdemir ile aşk yaşadığı dönemde Yıldırım’la Bodrum’da havuz başında görüntülerinin çıkması; aralarında aşk olduğu iddialarının ortaya atılmasına neden olmuştur. Yıldırım ile Demet Özdemir baş başa havuz başında sohbet ederken görüntülenmiş, sonrasında her ikisi de İstanbul’a geri dönmüştür.

Çıkan haberler sonrasında iki taraftan da açıklama yapılmamıştır. Ancak sonrasında bir mekanda Seçkin Özdemir ve Yıldırım buluşmuştur. O dönemde ünlü oyuncunun Seçkin Özdemir’e durumu açıkladığı belirtilmiştir. Tüm bu iddialar ortaya atılmaya devam ederken her iki cepheden de, arkadaşız açıklaması gelmiştir.

Yıldırım’ın Çağla Şikel İle Olan İlişkisi

kaan-yildirim

Hadise ile ayrıldığı dönemde Yıldırım, Çağla Şıkel ile Çeşme tatilinde görüntülenmişti. O dönemde ikilinin bir mekanda samimi bir şekilde bulundukları ileri sürülmüştür. Aralarındaki yaş farkından dolayı bir hayli merak konusu olan bu ilişkinin; doğru olup olmadığı hakkında da çeşitli araştırmalar yapılmıştır.

Ünlü oyuncunun takipçileri tarafından merak edilen bu konu magazin gündemini bayağı meşgul etmiştir. Ancak Çağla Şikel’in yakın çevresine Yıldırım hakkında, arkadaşım şeklinde yorum yaptığı belirtilmiştir. Yani Yıldırım ve Çağla Şikel’le bir ilişki yaşadığı konusunda net bir bilgi yoktur.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
14 Başlıkta Kaan Yıldırım Kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!