USD32,22
EURO34,99
JPY0,207300
RUB0,356300
GBP41,09
EURO/USD1,09
BIST10.895,25
GR. ALTIN2.509,95
BTC69.976,81

En Güzel Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ Fotoğrafları

basak-dizer
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başak dizer kaç yaşında, başak dizer kimdir sorularının cevaplarını burada birkaç güzel çift fotoğrafları ile görebilirsiniz. Kendisi herkes tarafından tanınan şanslı ve aynı zamanda çok başarılı bir kadın. Son zamanlarda da en çok merak edilen isimler arasında. Peki başak dizer ve eşinin nasıl fotoğrafları var, bu şanslı çift kim, bakalım…

Başak Dizer Kimdir?

Herkes tarafından sevilen ünlümüz 13 Nisan 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kendisi moda tasarımcısıdır ve büyük markalar ile çalışmıştır. İş alanında özellikle aşk-ı memnu dizisininim oyuncu kadrosu için yaptığı tasarımlar ile duyuldu ve ünlendi.

Başak dizer burcu koç burcu olsa da dışardan hiç d öyle görünmediği kesin. Kendisi dışarıya aşırı naif, kırılgan ve duygusal bir hava vermekte. Zaten ünlü moda tasarımcımızın sosyal medyada hiçbir kötü haber veya deneyimi mevcut değil.

basak-dizer
basak-dizer

Başak Dizer | Kıvanç Tatlıtuğ Eşi

Başarılı moda tasarımcısı ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un eşidir. 2016’da sade bir tören eşliğinde evlenen çiftimiz epey bir olay olmuştu. Nedeni ise çiftin aralarındaki yaş farkı. Birçok insan bu konu hakkında epey yorumda bulunmuş. Bazıları ise yaş farkının bir önemi olmadığını söylemişti.

basak-dizer

Başak Dizer Kaç Yaşında?

Yukarıda ünlü başarılı tasarımcının 1977 İstanbul doğumlu olduğu belirtilmişti. Bu sene ise kendisini 46 yaşında yapar. Eğri durup doğru konuşmak gerek. Başarılı tasarımcı taş çatlasın 35 gösteriyor. İnsanların bu kadar merak ettiği şey Dizer ’in nasıl bu kadar genç gösterdiği olabilir.

basak-dizer

Kıvanç Tatlıtuğ Kaç Yaşında?

Sevgili Behlül’ümüz, yakışıklı ve başarılı modelimiz. Kendisi bu hayata ilk olarak mankenlik yaparak başlamıştır. Sonrasında ise Aşk-ı Memnu dizisi ile yıldızı parlamış ve önü epey bir acımıştır. Kıvanç Tatlıtuğ 27 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir.

basak-dizer

39 yaşındaki eski model veya yetenekli oyuncu 1,87 metre boyundadır. Eski manken olan oyuncu zamanında Best Model of Türkiye ve Best Model of World seçilerek adını bütün dünyaya duyurmuştu. Rol aldığı projeler ise;

 • Aşk-I Memnu
 • Aile
 • Kuzey Güney
 • Cesur ve Güzel
 • Çarpışma
 • Kurt Seyit ve Şura
 • Gümüş
 • Kelebeğin Rüyası

Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ Yaş Farkı Kaçtır?

Ünlü çift evlendiklerinde gündeme bomba gibi düşmüşlerdi. Dile kolay 7 yıl. Magazincilere sorsanız bu haberi yayınladıkları günü dün gibi hatırlarlar. Çünkü onlar için bu olay sağlam bir haberdi. Ama daha bomba olan şey ise Başak Dizer ‘in ilk evlendiklerinde doğum yılının 1980 olduğunu söylemesiydi.

Hoş, çiftin yalandan da doğrudan da olsa aralarındaki yaş farkı hep varmış. Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ arasındaki yaş farkı 5’tir. Başka bir merak edilen şey ise başarılı tasarımcının neden yaşı ile ilgili yalan söylediği.

basak-dizer

Başak Dizer’in İlk Eşi Kimdir?

Şık tasarımları ile ve Kıvanç Tatlıtuğ ile hayatlarını birleştirmesi ile tanınan tasarımcının daha önceden de bir evlilik yaptığını biliyor muydunuz? Ünlü tasarımcı kıvanç Tatlıtuğ’dan önce Oren Fransez ile evlenmiştir. Oren Fransez ise Dizer ile ayrıldıktan sonra Selin Soyder ile hayatını birleştirmiş ancak bu evlilik çok uzun sürmemiş.

Tatlıtuğ Çifti Hakkında

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi aynı projede yer almaları sayesinde tanıştılar. Aralarında böylece bir ilişki başladı ve günümüze kadar sürdü. Tatlıtuğ çifti evliliklerini Paris’te bulunun Türk Büyükelçiliğinde, sade bir tören ve 50 kişinin karşısında gerçekleştirdi.

Özellikle son zamanlarda çıkan haberlerden Kıvanç Tatlıtuğ’un annesinin bu evliliği onaylamadığı veya desteklemediği düşünülüyor. Hatta bazı magazincilere göre çiftin evliliği sallantıda. Anne Tatlıtuğ gerçekten bu evliliği desteklemiyor ise muhtemelen bunun sebebi aralarında olan yaş farkıdır.

basak-dizer

Başak Dizer’in Kaç Çocuğu Var?

Başak Dizer Tatlıtuğ ve Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin birlikteliklerinden 1 çocukları vardır. Zaten Dizer’in önceki evliliğinden çocuğu bulunmamaktadır. Tatlıtuğ çiftinin ise Kurt Efe adında 1 yaşında bir oğulları vardır. Gerek sosyal medyada gerek magazin dünyasında oğullarının tatlılığı dikkat çekmiştir.

Başak Dizer’in Kızı Kaç Yaşında?

Başarılı tasarımcının Kurt Efe haricinde başka çocuğu yoktur. Kendisinin zamanında yaşını farklı söylemesi fe bunun sonradan ortaya çıkmasından dolayı bu tür haberlerde eklenmiştir. Ama Dizer’in ilk evliliğinden de bir çocuğu olsa dahi bunu sakladığı düşünülmüyor.

basak-dizer

Başak Dizer’in Eski Hali Nasıl? Estetiği Var Mı?

Yaşından çok fazla genç göstermesi ile kendine hayran bırakan tasarımcının eski yıllardan olan fotoğrafları çıkması ile gündeme bomba gibi düştü. Magazin veya basından uzak bir hayat yaşamaya çalışan tasarımcı sosyal medyayı aktif kullanmaktan geri kalmıyor.

Çıkan eski fotoğrafları ile estetik yaptırmış damgası yedi. Sebebi ise gerçekten de o fotoğraflardaki hali ile şimdiki görüntüsü arasında epey bir fark olması. Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi bu estetik iddiaları ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı. 

basak-dizer

Eğitim Hayatı

Yetenekli tasarımcı bu alandaki başarısını hem aldığı eğitimlere hem de iş dünyasındaki kazandığı deneyimlerine sahip. Ayrıca kendisinin eğitim hayatına da geç başladığı biliniyor. Aşağıda Dizer’in eğitim hayatı ile ilgili bilgilere göz atabilirsiniz.

Marmara üniversitesiİletişim fakültesi mezunu
MilanoIstituto Moda di Burgo’da eğitim
LaSalleModa tasarım bölümü sertifikası
Mimar üniversitesiModa tasarım bölümü sertifikası
LondraCentral Saint Martins’de moda eğitimi

İş Hayatı

Gerek yurtdışında gerek Türkiye’de türlü türlü eğitimler alan tasarımcı büyük veya değerli markaları ile iş birliği yapmıştır. Eğitimi ve iş imkanları sayesinde çok büyük deneyimler kazanmış. Ayrıca bu işler sayesinde de Kıvanç Tatlıtuğ ile de tanışarak hayatı değişmiştir.

basak-dizer

Başarılı tasarımcı bugüne kadar pek çok yerde yeteneğini konuşturmuş. Çalıştığı yerler ve kişiler;

 • 2007 yılında 2Shoppers mağazasını kurmuştur
 • Aşk-ı Memnu stil veya hediye danışmanlığı yapmıştır
 • Vakko’da baş tasarımcı asistanı görevini üstlendi
 • 2013 yılında ROOM’u kurdu
 • İdil Fırat
 • Neşe Aksoy
 • Azra Akın
 • Demet Şener
 • Meltem Cumbul gibi kişilere stilist danışmanlığı yaptı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
En Güzel Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ Fotoğrafları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!