USD32,50
EURO34,69
JPY0,211700
RUB0,345700
GBP40,29
EURO/USD1,07
BIST9.693,46
GR. ALTIN2.496,86
BTC63.785,95

İbrahim Tatlıses Dava Açıyor: Ünlü Şarkıcı Neye ve Kime Sinirlendi?

ibrahim-tatlises
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İbrahim Tatlıses sadece sanatçı kimliği ile değil, magazinde kimi konularda da sık sık gündeme gelmektedir. Geçtiğimiz günlerde karıştığı bir olay karşısında dava açmaya hazırlandığını belirtti. Öyle ki kendisi hakkında yapılan söylemlere sinirlenen Tatlıses, hakkını adalet yoluyla savunmaya hazırlanmaktadır. Peki Tatlıses’i sinirlendiren olay ne oldu, kime dava açacak?

Farah Zeynep Abdullah Tatlıses Hakkında Açıklama Yaptı!

ibrahim-tatlises

Farah Zeynep Abdullah, son gülerde yaptığı açıklamalar ve projeleri ile gündemde kalmaya devam ediyor. En son Yılmaz Güney hakkında sözleri ailesi tarafından dava açılmasına neden oldu. Ancak bununla kalmayan süreç İbrahim Tatlıses ile de devam etti.

Zeynep Abdullah, Güney hakkında Twitter üzerinde yayınladığı yazıları ile gündeme gelmişti. Ailesi bu durum karşısında reaksiyon olarak kısa sürede dava açacağını dile getirdi. Davayı açarak ünlü oyuncudan şikayetçi olunmuştur. Magazinde ciddi ses getiren bu olay sonrası Farah Zeynep Abdullah ciddi anlamda konuşuldu.

Geçtiğimiz günlerde Farah Zeynep Abdullah ile röportaj yapan gazeteciler ve muhabirlerin bir soru yöneltmesi bu sefer konunun İbrahim Tatlıses’e gelmesine neden oldu. Farah Zeynep bizzat Tatlıses’in adını vererek okları üzerine çekti. Uzun uzadıya açıklama yapmamış olsa da kimileri tarafından eleştirildi kimileri tarafından ise destek gördü.

‘Böyle Bir Sesin Böyle Bir Karakterden Çıkıyor Olması Üzücü’

ibrahim-tatlises

Son günlerde özellikle Bihter filmindeki karakteri, filmin galasındaki giyimi ile adını iyiden iyiye her yerde duyduğumuz Abdullah, röportajıyla dikkatleri çekti. Verdiği bir röportajda muhabirin sorduğu soru durumları tamamen değiştirdi. Öyle ki Tatlıses ile arasında yeni bir gerginlik ortaya çıktı. Sonuç olarak davalık olacakları düşünülmektedir.

Röportaj esnasında muhabir tarafından Farah Zeynep Abdullah’a ‘Karakterine kızıp eserlerini beğendiğin kimse yok mu?’ sorusu iletilmiştir. Daha sonra Abdullah verdiği cevapla oldukça net bir isim iletti. Farah Zeynep Abdullah:

‘’Ülkemiz bu konuda oldukça üretken. Tatlıses mesela. Bu kadar büyük bir sesin böyle bir karakterden çıkıyor olması çok üzücü’’ dedi.

Açıklama sonrası sosyal medya ve internet sitelerinde haberler yapıldı. Söz konusu olay İbrahim Tatlıses’in kulağına da gidince olanlar oldu!

ibrahim-tatlises
İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses Dava Açmaya Hazırlanıyor!

Söz konusu açıklamadan sonra Tatlıses tarafından bizzat bir açıklama yapılmadı. Kendisi çok sık sosyal medyayı kullanmasına rağmen Abdullah’a karşı bir cevap vermedi. Ancak gelişmelere göre Tatlıses Farah Zeynep Abdullah’a dava açmaya hazırlanıyor.

Davanın süreci, ne zaman açılacağına dair bir bilgi verilmedi. Ancak F. Zeynep Abdullah, Yılmaz Güney’in ailesinden sonra Tatlıses ile de davalı duruma düşmesi beklenmektedir. Yargı önünde incelemeler sonunda herhangi bir ceza alıp almayacağı ise oldukça merak konusudur.

Farah Zeynep Abdullah Hem Eleştirildi Hem de Desteklendi

ibrahim-tatlises

Her konuda olduğu gibi söz konusu İbrahim Tatlıses Farah Zeynep Abdullah tartışması için de toplum ikiye ayrıldı. Bir kesim tarafından güzel oyuncu eleştirilerin odağı haline geldi. Yaptığı açıklamalardan sonra Türkiye ve Ortadoğu’da en iyi ilk üç ses arasındaki Tatlıses’i nasıl eleştirebilir minvalinde eleştiriler oluşmaktadır.

Üstelik eleştiriler sadece Tatlıses hayranları tarafından gelmedi. Tatlıses’i sevmeyip dinlemeyen kesimlerden de eleştiriler vardı. Bu kişiler özellikle Farah Zeynep Abdullah’ın çok eleştirel yönü olduğunu, gerekli gereksiz konularda açıklama yapmasından şikayetçiydi.

Diğer taraftan Farah Zeynep Abdullah Tatlıses hakkındaki açıklamaları ile destek de gördü. Sözlüklerde ve sosyal medyada profiller tarafından destek mesajları geldi. Geçmiş dönemde yayınlanan bazı haberler tekrar gün yüzüne çıkarak oyuncunun haklılığını vurguladı. Tatlıses’in eşine uyguladığı şiddet, karıştığı suç olaylarından dolayı Farah Zeynep haklı görülmüştür.

Taraflardan Farah Zeynep Abdullah Kimdir?

17 Ağustos 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ailesi İran Şahının eşi Prenses Farah Diba’dan dolayı kızlarının adına da Farah demiştir. Lisenin bir bölümüne kadar İstanbul’da bulunan Farah Zeynep daha sonra İngiltere’ye yerleşti. Burada öğreniminin kalan kısmını tamamladı. Türk televizyonlarında şu diziler ile kendisini izleme fırsatı bulduk:

Farah Zeynep Abdullah özellikle son dönemde dahil olduğu Kızılcık Şerbeti ile şok etkisi yaratmıştır. Dizilerinin yanı sıra 2023 yılında yayına giren Bihter filmi de genel olarak beklentileri karşılamamıştır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İbrahim Tatlıses Dava Açıyor: Ünlü Şarkıcı Neye ve Kime Sinirlendi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!