USD32,82
EURO35,19
JPY0,208000
RUB0,376400
GBP41,64
EURO/USD1,07
BIST10.739,94
GR. ALTIN2.491,49
BTC65.149,94

10 Maddede En İyi Finans Uygulaması Listesi!

en-iyi-finans-uygulamasi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En iyi finans uygulaması, maddi konularda öneriler sunan veya finansal destek sağlayan, ihtiyaca cevap veren uygulamalardır. Herkes için neredeyse para yönetimi zor bir durumdur. Yaşadığımız teknoloji çağı kişiyi internete yönlendirmekte ve aynı zamanda bazı uygulamalar ile basit çözümler sunmaktadır. Harcamaları dengede tutmak, gelir gider oranından bilgi sahibi olmak veya akıllı uygulamalar sayesinde kolay hale gelmiştir.

Kendinizi finansal olarak güvence altına almak için, açık anlatımlı, güvenilir pek çok uygulamalar arasından birini tercih edebilirsiniz. En iyi piyasa takip uygulaması ile bütçenizi gözden geçirebilir aynı zamanda ihtiyaçlarınızı, sade ve kolay bir deneyim yaşayarak karşılayabilirsiniz. Bahsedilen finans uygulamalarına İOS, Android ve Windows aracılığı ile erişim sağlanmaktadır.

En İyi Finans Uygulaması İsim Listesi ve İçerikleri

Bahsedilen uygulamalar, bütçeleme planları yapmakta zorlanan kişilerin aynı zamanda yatırımcıların işlerini çok kolaylaştırmıştır. En iyi finans uygulaması ile piyasa takibi yapılmakta, evde, işte ve hatta sokakta istediğiniz her yerde girilebilmektedir. Bu uygulamalar dünyadan haberlere ulaşmanızla birlikte yatırım araçlarındaki fiyat değişikliğini izlemenizi sağlamaktadır. Böylelikle alım satım, analiz işlemleri anında karar verilip yapılabilmektedir.

1 – QNB Finansinvest

en-iyi-finans-uygulamasi

Basit kullanımlı ve en iyi finans uygulaması listesinde yer alan QNB Finansinvest, uygulama üzerinden yatırım danışmanlığı sunmaktadır. Uygulama sayesinde dünya hisse senedi piyasalarına, işlem gören vadeli işlemlere ulaşılmaktadır. Ayrıca devlet ve özel sektör tahvili gibi pek çok finansal konularda nasıl yapılır gibi sorulara yardımcı olmaktadır.

QNB Finansinvest komisyonsuz borsa uygulamaları sınıfına binde 1 gibi küçük bir komisyon aldığından girmemektedir. Bu komisyonu da hisse senetleri internet üzerinden yapıldığı zaman almaktadır. Daha fazla bilgi için site üzerinden başvurarak bilgilerinizi bırakmanız ve hatta dönüş yapılmasını beklemeniz yeterlidir. Kişinin tüm hakları saklıdır.

2 – Yahoo Finance

Yahoo arama motorunun, kendi mülkü olan güvenilir borsa uygulamaları arasındadır. Kişisel finans yönetimi için bazı seçenekler sunmakla birlikte, hisse senedi fiyatları, finansal raporlar veya basın bültenleri hakkında bilgilendirme yapmaktadır. 2017’de yaptığı güncellemeyle kripto para hareketlerine bakma özelliği de eklenmiştir.

Yahoo aynı zamanda Finance kapsamlı yatırım analizlerinin de yapılabildiği en iyi finans uygulaması seçenekleri arasındadır. Altın, döviz, kripto para takipleriyle birlikte diğer taraftan ekonomi haberlerine de yer vermesi en iyi ekonomi haber uygulaması olmasını da sağlamıştır.

en-iyi-finans-uygulamasi
En İyi Finans Uygulaması

3 – Finans Cepte

Döviz, altın veya kripto gibi yatırımlarınızı en iyi finans uygulaması içinde olan Finans Cepte ile takip edebilirsiniz. Yatırımlarınızı uygulama üzerinden takip etmekle kalmayıp aynı zamanda bunlarla ilgili yorumları okuyarak yapılan analizlere bakabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabildiğiniz bu uygulama, yapılan yorumların faydalı oluşu nedeniyle en iyi borsa uygulaması yorumları içermektedir. İçerisinde günlük, haftalık, aylık veya yıllık değişim grafikleri görülmektedir. Uygulamadan alarm kurarak değişim anında haberdar olabilirsiniz.

4 – En İyi Finans Uygulaması Yolunda İlerleyen Investing.com

Özellikle 44 dilde yayınlarını sürdüren en iyi borsa alım satım uygulaması olan Investing, dünya üzerindeki 250 borsa üzerinden veriler sunan finans piyasa platformudur. Aynı zamanda canlı borsa takip edebileceğiniz, son dakika haberleri ve analizleriyle, dünya genelinde 3 en iyi finans uygulaması arasındadır.

en-iyi-finans-uygulamasi

21 milyondan fazla aylık kullanıcısı, 180 milyondan fazla oturum açan kullanıcısı bulunmaktadır. Investing.com tamamen ücretsiz olup,  kişiselleştirilmiş portföy, alarmlar, hesaplayıcılar ve yorumlar gibi 3000’den fazla finansal araçla sınırsız erişim sağlamaktadır. En iyi borsa uygulaması ekşi sözlük sitesinde farklı pek çok fikirle birlikte Investing.com dan da bahsetmiştir.

5 – Google Finans

Türkiye veya dünya piyasalarını takip etmeyi sağlamaktadır. Gizlilik politikası adı altında kişisel verilerinizin korunmasını, sadece sizin erişmenizi sağlamaktadır. En iyi finans uygulaması listesinde yer alan Google Finans uygulamasında, popüler hisse senetlerine göre kazanç takvimine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama üzerinden günün finans haberlerini takip edebilirsiniz.

6 – Fixel Borsa

en-iyi-finans-uygulamasi

Borsa tahminleri, finansal analizler ve daha birçok içeriğin olduğu en iyi yatırım uygulamaları arasındadır. İlginizi çeken hisse senetleri için hangi kurumun hangi fiyat teklifi yaptığını görebilirsiniz. Analizlere dayalı araştırma raporları araştırma raporlarını inceleyebilir, takip ettiğiniz hisse senetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Açık ve anlaşılır olmasıyla en iyi finans uygulaması olma yolundadır.

7 – TradingView

Dünya üzerinde 30 milyondan fazla kişi tarafından piyasalardaki fırsatları değerlendirmek için kurulmuş bir uygulamadır. Sunduğu detaylı grafikler sayesinde merak ettiğiniz her türlü yatırım aracını analiz etmenizi sağlamaktadır. En iyi finans uygulaması kriterlerine uyan TradingView, dünya piyasasını da takip etmenizi sağlamaktadır.

en-iyi-finans-uygulamasi

Dünyanın en önemli borsa endekslerini başarılı uygulama ile takip etmek mümkündür. Belirtilmelidir ki TradingView sadece borsa takip uygulaması değildir. Bahsedilen en iyi finans uygulamaları sayesinde uygulamayı kullanan analistler ile iletişime de geçilebilmektedir.

8 – Canlı Borsa

En iyi finans uygulamaları listesinde yer alan bir isim de Canlı Borsa’dır. Bu uygulama ile Türkiye ve dünya ülkeleri borsa endeksleri canlı takip edilmektedir. Destekleyici grafiklerde uygulama içinde yer almaktadır. Türkçe ara yüze ve kolay bir kullanıma sahiptir. Uygulamanın bir diğer özelliği de takip etmek istenilen hisselere dair liste oluşturulabilmesidir.

9 – Döviz FX

Döviz FX, en iyi finans uygulamaları arasında döviz takibine odaklanmış, önemli yatırım araçlarının takibini sağlayan bir uygulamadır. Borsa endekslerini ve hisse senetlerini canlı takip etme kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca altın, gram altın, kripto ve farklı döviz kurlarının değerlerinin iniş çıkışından haberdar etmektedir.

en-iyi-finans-uygulamasi

Bahsedilen özellikleriyle en iyi finans uygulaması olmaya layık bir uygulamadır. Android ve IOS üzerinden ücretsiz kullanımıyla kullanıcılarını memnun etmektedir. Güncel takipleri canlı bir şekilde yapmak için veya ayrıca ücretsiz kullanım için uygulamayı deneyebilir veya değerlendirme yapabilirsiniz.

10 – Midas

Canlı borsa takibi konusunda öne çıkmış en iyi finans uygulamaları listesindedir. Tüm verilerin canlılığını esas alan bu uygulama, şirketlerin finansal bilgilerini incelemek için birebirdir. Midas finans uygulamasında borsa alım satım işleri de gerçekleştirmektedir. Amerika veya Borsa İstanbul üzerinden hisse satın alınmaktadır. Aynı zamanda yatırımcılar parça hisselerden bütçesine göre alma seçeneğine de sahiptir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
10 Maddede En İyi Finans Uygulaması Listesi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!