USD32,59
EURO34,83
JPY0,211600
RUB0,350200
GBP40,71
EURO/USD1,07
BIST9.703,41
GR. ALTIN2.498,80
BTC64.802,65

Elraen Twitch Serüvenine Ne Zaman ve Nasıl Başladı?

elraen-twitch
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elraen Twitch adlı canlı yayın platformunda en çok izlenen ve sevilen kimliklerden biridir. Pqueen Twitch veya Eray Twitch gibi ünlü kimliklerin yer aldığı bu platformda Tuğkan Gönültaş yani Elraen, izleyici sayısı ve içerikleriyle ünlenmiştir. Her gün sayısız yayıncının ve milyonlarca izleyicinin yer aldığı Twitch uygulamasında Elraen’in Twitch serüveni nasıldır diye bakıldığında, detaylar sizlerledir!

Elraen Twitch Yayıncılığına Nasıl Başladı?

Elraen video çekmeye ilk olarak Youtube’dan başlamıştır. Youtube’da Karınca Çiftliğim isimli kanala sahip olan Elraen, bu kanalda hayvan sevgisini gözler önüne sermiştir. Hayvanlara ve özellikle de sürüngenlere karşı olan ön yargıyı bu kanalda kırmaya çalışmıştır. Bu kanalın genel konsepti egzotik hayvanlar üzerinedir.

elraen-twitch
Elraenn Twitch

Hayvanları seven Elraen daha sonrasında Twitch adlı platformdan canlı yayın açmaya başlamıştır. Elraen Twitch programında samimi tavrı ile kısa sürede kendine has bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Şimdilerde ise Elraen Twitch kanalından yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Elraen Twitch Yayın Günleri Ne Zaman?

elraen-twitch

Tuğkan Gönültaş veya Elraen Twitch kanalı üzerinden aktif şekilde yayın yapmaya devam etmektedir. Bu platformda yayıncıların genellikle bir yayın planı bulunmaktadır. Bu plan doğrultusunda izleyicilerle hangi günlerde hangi içeriklerin sunulacağı paylaşılmaktadır. Elraen yayın kategorileri ise şu şekildedir:

  • Sohbet yayınları
  • Oyun yayınları (korku oyunları, hayatta kalma oyunları, simülasyon oyunları, hikâyeli oyunlar, aksiyon ve macera oyunları ve daha birçok oyun.)
  • Anı yayınları
  • Babası veya önemli şahsiyetlerle ortak yayın

Elraen Twitch kanalında belirli bir yayın günü planlaması yapmamaktadır. Müsaitlik durumuna göre planlama yapan yayıncı, takipçileriyle genellikle belirsiz saatlerde buluşmaktadır. Yayın günlerini takip etmek için yayıncının Elraen Twitch hesabını, sosyal medyasını veya takipçileri için oluşturulan discord hesabını takip edebilirsiniz. Bu kanallar aracılığıyla doğrudan yayın günü, saati ve içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elraen Twitch Abone Sayısı Ne Kadar?

Elraen yayın kanalı ve diğer uygulamalarda yüksek kitlelere sahiptir. Tuğkan Gönültaş, JTG TV’nin Noobstar yarışmasının ardından Twitch platformunun en popüler yayıncılarından biri olmuştur. Elraen daha sonrasında JTG’nin House of Gamers yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmaların sonucunda da kitlesini genişletmiştir.

elraen-twitch

Karınca Çitfliğim, Twitch, Instagram veya yayınlarından kesitler paylaştığı Youtube kanalı da her geçen gün büyümektedir. Elraen’in Twitch ve diğer platformlarında yayıncının sahip olduğu abone sayısı şu şekildedir:

ELRAEN TWİTCH ABONE SAYISI
ELRAEN TWİTCH4,6 Milyon takipçi
ELRAENN YOUTUBE KANALI2,68 Milyon abone
TUĞKAN GÖNÜLTAŞ INSTAGRAM HESABI2,7 Milyon takipçi
KARINCA ÇİFTLİĞİM YOUTUBE KANALI854 Bin abone

Elraen Twitch Bıraktı mı?

Geçen senelerde Twitch uygulamasında güvenlik krizleri gündemde büyük bir yer edinmiştir. Bu dönemlerde Tuğkan Gönültaş da yayınlarına belirli süre ara vermiştir. Uygulama gizliliğine yönelik düzenlemeler devam edene kadar da Elraen Twitch kanalından yayın açmamıştır.

elraen-twitch

Ardından birkaç süre sonra diğer yayıncılarla birlikte yayınlarına devam etmeye başlamıştır. Elraen şimdilerde yayın kanalı üzerinden yayın yapmaktadır. Ancak gündemde Elraen Kick platformuna geçecek mi soruları da yer almaktadır. Yayıncıya bu sorular yöneltildiğinde kesin bir cevap vermemiştir.

Elraen Kimdir?

elraen-twitch

Tuğkan Gönültaş bilinen adıyla Elraen, 1987 yılında İstanbul doğumludur. Twitch platformunda yayıncılık yapan Gönültaş, eğitim hayatını Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Endüstri Ürünleri ve Tasarımı mezunu olan Tuğkan Gönültaş, yaşamının bir senesini Amerika’da sürdürmüştür. Bunun yanı sıra Elraen oyunculuk ve tiyatro eğitimleri de almıştır.

Elraen Ne İş Yapıyor?

elraen-twitch

Türkiye’ye döndükten sonra ise yayınlarına devam etmiştir. Askerlik sürecinden sonra ise Eightborn adlı giyim- tekstil markası kurmuştur. Elraen yayıncılık kariyerini sürdürürken Eightborn markasında da sweatshirt, çorap, bere, tişört çeşitli serilerde ürünleri piyasaya sürmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Elraen Twitch başta olmak üzere sosyal medya platformlarında ünlü bir kişiliktir. Yayınları ve içerikleri oldukça sevilen Elraen hakkında merak edilen birçok konu bulunmaktadır. Elraen hakkında sık sorulan soruların birkaçı ise şu şekildedir:

Elraen’in Kardeşi Var mı?

Ünlü yayıncı Elraen iki kardeştir. Yayıncı, yayınlarında ve sosyal medya hesaplarında sık sık bir ablası olduğundan bahsetmektedir.

Tuğkan Ne Mezunu?

Tuğkan ‘Elraen’ Gönültaş Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri ve Tasarımı bölümünden mezun olmuştur.

Elraenn Şimoya Ne Oldu?

Elraen’in Şimo isimli bir kedisi vardı ancak Şimo vefat etmiştir.

Twitch Yaş Sınırı Kaç?

Twitch platformunda hesap oluşturmak için yaş sınırı 13’tür.

Cordiseps Nereli?

Elraen geniş bir yayın ekibine sahiptir. RRaenee, Cordiseps, Baboli ve Nemesistv ile yayın yapmaktadır. Bu ekip içerisindeki Cordiseps kimlikli Bedirhan Yamalı’nın baba tarafından Kastamonulu anne tarafından ise Balkan göçmeni olduğu biliniyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Elraen Twitch Serüvenine Ne Zaman ve Nasıl Başladı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!