USD33,13
EURO36,08
JPY0,210500
RUB0,374900
GBP42,93
EURO/USD1,09
BIST11.139,46
GR. ALTIN2.581,52
BTC64.126,76

Cansel Ayanoğlu Kimdir? Sosyal Medyada Cansel Ayanoğlu

cansel-ayanoglu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cansel Ayanoğlu seneler sonra yeniden başlayan Kısmetse Olur ile tanıtan bir yarışmacıdır. Son dönemlerin en çok konuşulan yapımlarından olan bu programda Cansel adından sıkça söz ettirdi!

Seneler sonra yeni bölümleri ile YouTube platformu ile sevenlerin karşısına çıkan “Kısmetse Olur: Aşkın Gücü” isimli yarışma programı, son yılların en çok konuşulan yapımlarından biri oldu. Yarışmada yer alan Cansel Ayanoğlu ise oldukça konuşulan bir yarışmacı haline geldi. İşte Cansel hakkındaki detaylar…

Cansel Ayanoğlu Kimdir?

Kısmetse Olur programı RTÜK’ün en yeni kararlarından biri olan evlilik programlarının yasaklanması neticesinde ekranlara vedan etmişti. Geçtiğimiz senenin son demlerinde Öykü Serter’in sunuculuğu ile Youtube’a adım atan program sevenlerini mutlu etti.

Popüler yarışma programı sayesinde pek çok isim milyonlarca insan tarafından tanınır hale oldu. Bu isimlerden biri de özellikle Cansel Ayanoğlu oldu. Cansel yarışmadaki tavırları, sarf ettiği sözler veya kişiliği ile programın en çok konuşulan kadınlarından biri hale geldi.

Daha Kısmetse Olur : Aşkın Gücü programının ilk fragmanı yayınladığı gün Cansel’in özellikle burnu sosyal medyada büyük bir ses getirdi. Sonrasında ise hem eğlenceli kişiliği hem de hazır cevap hali ile insanların ilgi odağı olmayı başardı.

cansel-ayanoglu

Cansel Nasıl Erkeklerden Hoşlanıyor?

İlk andan itibaren gözleri üstüne toplayan Cansel bir erkekte aradığı iki şeyin yakışıklılık ve zeka olduğunu belirtti. Bunların yanı sıra özellikle maddiyatında kendisi için oldukça önemli bir rol olduğunun da altını çizdi. Programda Oğulcan isimli bir adam ile tanıma yoluna gitmeyi seçen Cansel, iyi bir tercih yapmış gibi duruyor!

Cansel Ayanoğlu Kaç Yaşında?

Sevenleri tarafından en çok merak edilen bir diğer konu ise başarılı yarışmacının yaşı oldu. 1997 senesinde dünyaya gelen Cansel Ayanoğlu 2023 yılı itibari ile 25 yaşında genç bir kadındır. Aslan burcu olduğunu dile getiren Ayanoğlu’nun en sevdiği renk ise pembedir.

cansel-ayanoglu
cansel-ayanoğlu

Kısmetse Olur Cansel Ayanoğlu Boyu Kaç?

Youtube üzerinden haftanın tam 6 günü yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışması ile tanınan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Cansel’in boyu hayranları tarafından oldukça merak konusu! 1.65 boyunda olan Cansel boyu ile oldukça barışık ve hatta bu konu hakkında espri yapabilecek kadar da özgüvenli bir kadındır.

Kısmetse Olur daki Cansel Kimdir?

Fenomen program Kısmetse Olur sayesinde pek çok yarışmacı özellikle ülke çapında tanınır hale geldi. Yarışmada adından en çok söz edilen kişilerin arasında ise özellikle Cansel var. Programı sıkı takip eden kişiler, yarışmacılar hakkında bazı bilgileri merak ediyor. İşte Cansel Ayanoğlu hakkında en çok merak edilen konular ve cevapları;

Cansel’in YaşıCansel’in En Sevdiği RenkCansel’in BoyuCansel’in Mesleği
25Pembe1.65Estetiysen

Kısmetse Olur Cansel Instagram Paylaşımları ile Gündeme Geldi!

Kendisini “Barbie” olarak adlandıran Cansel’in sosyal medya profilini 309 bin kişi takip ediyor. Profilinde paylaştığı Barbie fotoğrafları ile gündeme oturan Cansel dijital bir internet dergisinde Ayın Güzeli seçildi! hatta kendisi de yüzde altın orana sahip olduğunu düşünüyor.

Kısmetse Olur Cansel’in İkonik Cümleleri

Yarışma boyunca özellikle söylediği sözler ile gündeme gelen Cansel’i sevenler onun laflarını ikonik bir hale getirdi. Yarışmacının ikonik cümleleri sosyal medyaya da tekrar tekrar paylaşılarak oldukça ilgi çekici bir hale geldi. İşte o cümleler:

  • Yetersiz bakiyesin, benim için yetersizsin.
  • I don’t muhattap.
  • Aşkooo!
  • Estetik burnum ya!
  • Adam gibi adam olmalı ve beni sahiplenmeli. Kıskançlığı severim.
  • Son hanım köy otobüsü kalkıyor!
cansel-ayanoglu

Kısmetse Olur Cansel Katarsis Programına Konuk Oldu

Popüler yarışmanın fenomen yarışmacısı Cansel, Gökhan Çınar’ın Youtube’daki Katarsis programına katıldı. Son zamanların gözdesi olan genç kadın bu programda çocukluğunu, evliliğini veya yarışma hayatını anlattı. Hayranlarının veya sevenlerinin onu daha yakından tanımasını sağlayacak konuşmalar yaptı.

Sorulara içtenlikle ve dürüstlükle yanıtlar veren genç kadın çocukken hiç ünlü olacağını hayal etmediğini, bugün bu noktaya geleceğini hiç tahmin etmediğini dile getirdi. Öte yandan birkaç aydır sosyal medyada konuşulan bir videosu hakkında da önemli açıklamalar yaptı.

Cansel Katarsis’te Müstehcen Görüntüleri Hakkında Konuştu!

Gökhan Çınar, Kısmetse Olur yarışmacısına 18 yaşından küçükken çekilmiş olan ve yıllar sonra medyaya yansıtılan bazı görüntüleri hakkında sohbet açtı. O videonun neden çekildiğini ve görüntülerin ortaya çıkmasından sonra kendisini nasıl hissettiğini sordu.

Haftalarca gündemde kalan o görüntüler hakkında Ayanoğlu görüntülerin yayınlandığı esnada yarışmada olduğunu ve setten çıktıktan sonra gördüğünü söyledi. Gençken saçma şeyler yapmış olmaktan utandığını ve ayıp karşıladığını da ekledi.

Cansel Gündeme Düşen Görüntülerde Kaç Yaşındaydı?

Şu anda 25 yaşında olan genç kadın, gündemi sarsan görüntülerinde henüz 17 yaşında olduğunu ifade etti. O zamanlarda kendini kanıtlama ihtiyacı hissettiğini belirtirken, “o yayını eğlencesine bile açmış olabilirim” dedi.

Görüntüleri gördüğünde çok etkilendiğini belirtti. Sonrasında ise bu konu hakkında bir kız arkadaşı ile konuşan Cansel arkadaşının ona söylediği bir cümle sayesinde bu durumdan pek etkilenmediğini dile getirdi. “Arkadaşım bana ‘O zaman hiç umursama. 17 yaşında iken çocuksun.” dedi.

Bu durum ile yüzleşen Cansel, kendisini hatalarıyla da kabul eden bir kadındır. Hatta tüm karalamaları ve hakaretleri umursamadan sosyal medya profilinde “reklamın iyisi kötüsü olmaz aşko” şeklinde bir paylaşım yapmıştı.

Kısmetse Olur Cansel Elendi mi?

İstisnasız tüm bölümleri olay olan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının bu sefer ki olayı diskalifiye edilen yarışmacılar oldu. Yeni yayınlanacak olan bölümün fragmanında iki yarışmacının diskalifiye edildiği duyuruldu.

Öykü Serter “bu anonsu daha önce de yaptık” sözü ile diskalifiyeyi fragman vasıtasıyla duyurmuş oldu. Programın en gözde gelin ve damat adayı olan iki kişinin diskalifiye edildiği meydana çıktı. Bu ikisi isimden biri Oğulcan oldu.

Fenomen iki ismin yarışmadan kovulmasının sebebini ise yine fragman yolu ile izleyiciye duyurdular. Öykü Serter, kovulan iki yarışmacının mazeret göstermeden yayına gelmediklerini dile getirerek onların diskalifiye olacağını belirtti.

Kısmetse Olur Cansel Diskalifiye mi Oldu?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasının fragmanında gösterilen veya diskalifiye edildiği duyurulan iki yarışmacıdan biri Cansel Ayanoğlu oldu. Cansel ve Oğulcan hiçbir mazeretleri olmamasına rağmen yayına gelmedikleri için programdan kovuldular. Cansel attığı bir tweette şöyle söyledi: “Ben bitti demeden bitmez aşkolar. Bitti dedim. Çünkü dayanamıyordum çok yıprandım bedenen ve ruhen. Amacım asla yarışma hırsı olmadı. Final olmadı. Kalsaydım evdeki oylamada birinciliğim vardı. Amaç o olsaydı kalırdım onu gözüm bile görmedi. Ve nihayet o bölüm geldi.”

Cansel Ayanoğlu Çocuğu Var mı?

Fenomen programın özellikle en çok konuşulan ismi Cansel Ayanoğlu 18 yaşında ilk evliliğini yapmıştı. Cansel programa başladığı ilk sıralarda bir çocuğu olduğu olduğunu da açıklamıştı. Çocuğu iki buçuk yaşında geldiğinde kocasıyla boşanan Cansel, Katarsis programında kızını tek başına büyüttüğünü söyledi. İnstagram’daki fotoğraflar ile dikkatleri üzerine çeken Ayanoğlu ara sıra kızının fotoğraflarını da paylaştı.

Kısmetse Olur Cansel kızı kaç yaşında

Cansel genç yaşta anne olan genç bir kadındır. Çocuğunu programda olduğu süreç boyunca yaşanan veya yaşanabilecek tüm olumsuzluklardan kızını uzak tutmak için çok fazla dile getirmemektedir. 2023 yılı itibari ile 7 yaşında olan kızı kendisi ile yaşamaktadır.

Cansel Ayanoğlu Ailesi ile Görüşüyor mu?

Kendisi Katarsis programında ilk aşkının babası olduğunu, annesinin babasına göre daha dominant bir kadın olduğunu dile getirdi. Cansel el bebek gül bebek büyüdüğünü söylüyor. Genç yaşta evlilik kararı aldığı için ailesi ile arasının açıldığını da belirtti. Şu anda anne ve babasıyla görüşmeye devam ediyor. Fakat çocukluğundaki gibi manevi destek görmediğini de cümlelerine ekledi.

Cansel Ayanoğlu Babası Ne İş Yapıyor?

Cansel Ayanoğlu Gökhan Çınar’ın sunduğu programda çocukken özellikle babası ile arkadaş gibi olduğunu söyledi. Babasını çok seven Cansel, çocukken annesinden alamadığı izinleri babasından alabildiğini de belirtti. Diş teknisyeni babasının yoğun işinden fazla vakit geçiremediklerini ve bu durumun onu üzdüğünü ekledi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Cansel Ayanoğlu Kimdir? Sosyal Medyada Cansel Ayanoğlu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!