USD31,04
EURO33,62
JPY0,208000
RUB0,333700
GBP39,46
EURO/USD1,08
BIST9.374,20
GR. ALTIN2.032,38
BTC51.673,27

Cam Filmi Konusu Nedir? 7 Muhteşem Oyuncu ve En Sevilen Yapımları!

Cam Filmi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cam filmi etkileyici hikâyesi ile dikkat çekmektedir. Daniel Goldhaber’ın  yönetmen koltuğunda oturduğu filmde başarılı isimler yer almaktadır.

Sevilen Cam filmi Amerikan yapımıdır. Ayrıcaklasik yapımların dışında, sosyal medya gündemini konu alan filmlerden biridir. Gençlere yönelik farkındalık yaratmayı amaçlayan film, aslında hikâyesi ile ilgi uyandırmıştır. Ancak beklediği ilgiyi görüp görmediği konusunda çeşitli eleştiriler vardır. Filmin senaryosunu, Isa Mazzei yazmıştır.

Çarpıcı Konusuyla Dikkat Çeken Cam Filmi!

Cam Filmi
Cam Filmi

Kamera filmi olarak da bilinen Cam filmi;Alice adındaki genç bir kızın hikayesini konu almaktadır. Geç ve güzel bir kız olan Alice, canlı yayın yaparak para kazanmaktadır. Üye olduğu platform ona bu imkânı tanımaktadır. Alice platformda popüler oldukça daha fazla para kazanmaya başlamıştır. Hırslı biri olan genç kız ilk sıralara gelmek için elinden gelenin fazlasını yapmayı tercih etmiştir.

Giderek hırsa kapılan Alice, bir gün programa girmek için eve geldiğinde kötü bir sürprizle karşı karşıya kalmıştır. E-posta adresi ile programa giriş yapamayan genç kız, kendi sayfasında başka birinin yayın açtığını görmüştür. Alice ilk başlarda bu durumun siteden kaynaklı bir sorun olduğunu düşünse de, aslında gerçek düşüncesinden çok başkadır.

Artık hiçbir şey Alice için eskisi kadar ulaşabilir değildir. Profili başka birinin eline geçmiş ve yayın yapan kişi de onu taklit etmektedir. Alice’in eski hayatına dönmesi ve hak ettiği popülerliği kazanması için, yapması gereken tek bir yol vardır. O da profilini çalan takipçisini alt edip hesabını geri almaktır.

Cam Filmi Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşur?

Cam Filmi

Senaryosu oldukça ilgi çekici olan yapımda birçok ünlü isim yer almıştır. Başarılı yapımda Imani Hakim, Patch Darragh ve Melora Walters gibi birçok isim bulunmaktadır. İşte, filmin diğer başarılı oyuncuları;

Cam Filmi Oyuncu Kadrosu
Madeline Brewer
Patch Darragh
Melora Walters
Devin Druid
Imani Hakim
Michael Dempsey
Flora Diaz

Cam Filmi Oyuncularının Yer Aldığı En Dikkat Çekici Yapımlar!

Cam Filmi

Başarılı oyuncu kadrosuna sahip olan Cam filmi; izleyicilerden beklediği ilgiyi görememiştir. Ancak filmin oyuncu kadrosunda yer alan sanatçıların çoğu farklı yapımlarda yer alıp, ciddi IMDb puanlarına sahip olmuşlardır. İşte, filmin temel oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular ve en sevilen yapımları;

1 – Madeline Brewer | Still

Cam Filmi

Başarılı ve genç oyuncu Madeline Brewer; birçok yapımda yer almıştır. Ancak sevilen yapıtlarının çoğu vizyona girmemiştir. Özellikle konusu ile dikkat çeken filmlerinden bir tanesi Still’dir. Filmin konusu ise şu şekildedir;

Genç bir yürüyüşçü, yürüyüş yaptığı sırada birden kendini kaybolmuş olarak bulur. Yolunu bulmaya çalışırken bir çiftliğe rast gelir. Bir yere ulaştığını ve her şeyin yoluna gireceğini düşünen genç, aslında çiftliğin sandığı kadar normal bir yer olmadığını anlayacaktır.

Bu genç, dağların derinliklerindeki bir sırrı koruyan ama çaresiz kalan bir çift tarafından çiftliğe alınır. Ayrıca bu karakter, çiftlikte beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalacaktır. Böylece içinde bulunduğu durumun farkına varacaktır.

2 – Patch Darragh | Sully

Cam Filmi

46 yaşındaki Amerikalı oyuncu bugüne kadar çeşitli yapımlarda rol almıştır. Ayrıca 14 yıllık kariyeri boyunca başarılı olduğu birçok yapım vardır. İşte, oyuncunun en sevilen filmleri;

  • Nefes Alma
  • The Harrow
  • Everything Sucks!
  • Our Town
  • Sully

Bu yapıtlar arasındaki en dikkat çeken film ise Sully’dir. İzleyicilerden iyi bir not alan filmin konusu ise şöyledir;

Yapıt; arızalan bir yolcu uçağının imkânsızlıklar içerisinde Hudson nehrine kahraman bir şekilde indiren pilot, Chesley Sullenberger’i konu almaktadır. Ayrıca pilot oldukça elverişsiz koşullara rağmen uçağı başarılı bir şekilde indirerek, 155 yolcunun hayatını kurtarmıştır.

Bu durum halk ve medya tarafından ne kadar övüldüyse de, pilotun cesareti ödüllendirilmemiştir. Çünkü yetkililerden bazıları pilot hakkında soruşturma açarak, pilotu itibarını ve işini kaybetmesi gibi kötü durumla yüz yüze bırakmıştır.

3 – Melora Walters | Kelebek Etkisi

Cam Filmi

Aslında Suudi Arabistan’da dünyaya gelen sanatçı Amerika’da ciddi bir ün kazanmıştır. Birçok yapımda yer alarak adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başarılı ve güzel oyuncunun en sevilen yapımı ise 2004 yılında vizyona giren, Kelebek Etkisi filmidir. Filmin konusu şu şekildedir;

Yapım 2002 yılını anlatmaktadır. Bu yapımın baş kahramanı Evan Treborn, yaşadığı yoğun stres nedeniyle sürekli olarak baygınlık geçirmektedir. Bunun nedeni ise geçmişinin karanlık olmasıdır. Evan; çocuklukta yaşadığı cinsel tacizler nedeniyle kuvvetli psikolojik travmalar yaşamıştır.

Bir tesadüf sonucu zamanda yolculuk yapmayı öğrenen Evan; geçmişe giderek yaşadığı kötü geçmişi silmek için uğraşmaya başlar. Yaptığı yolculukla çocukluğunu geri dönmeyi başaran genç adam; artık geleceğine kendisi yön verecek ve geçmişini kurgulayacaktır.

4 – Devin Druid |Ölmek İçin 13 Sebep

25 yaşındaki Amerikalı oyuncu Devin Druid; Netflix dizisi ile kendini göstermiştir. Başarılı yapıtlarda yer almayı başarmış ve popülerlik kazanmıştır. Amerikalı oyuncunun yer aldığı en çok sevilen yapım ise Ölmek İçin 13 Sebep’tir. Yapımın konusu ise şöyledir;

Jay Asher adlı romanın uyarlaması olan film, lise çağındaki bir gencin hayatını anlatmaktadır. Genç bir gün okuldan eve geldiğinde odasında gizemli bir kutu bulur. Kutunun içinden bir kaset çıkar. Kasette ise 2 hafta önce intihar eden hoşlandığı kızın ses kaydı bulunmaktadır. Adı Hannah olan kız, intihar kararının almasındaki 13 nedenin ne olduğunu anlatmaktadır.

5 – Imani Hakim | Reing Over Me

30 yaşındaki Amerikalı aktris TV şovları ve filmleri ile tanınmaktadır. Birçok projede bulunmuş ve başarılı yapımlarda yer almıştır. Aktrisin en çok dikkat çeken yapımı Reing Over Me’dir. Film ise şu şekildedir;

11 Eylül saldırılarında ailesini kaybetmiş olan Charlie’nin hayatı anlatılmaktadır. Charlie’nin herhangi bir arkadaşı ve işi yoktur. Özellikle ailesini kaybettikten sonra tamamen kendini dışa kapamış, yapmak istediği hiçbir şey kalmamıştır.

Yapımın bir diğer baş karakteri ise Alan’dır. Charlie’nin tam tersi bir hayata sahip olan Alan; iyi bir iş, iyi bir eş ve çocuklara sahiptir. Bir gün Charlie ile karşılaşmasıyla ona yardım etmeye karar verir. Eski arkadaşlar bu karşılaşma sonucunda hiç olmadıkları kadar yakın olacaklardır.

6 – Michael Dempsey | Sahtekar

78 yaşındaki Michael Dempsey; yönetmen, senarist ve oyuncudur. Özellikle Sahtekar yapımı ile adından söz ettirmiştir. Yapımın konusu ise şöyledir;

Bu yapımın konusu; ağırlıklı olarak işçi sınıfından insanların olduğu varoş bir mahallede geçmektedir. Bir operatör şirketinde çalışan anne Christine Collins evden işe gitmek için ayrılmıştır. Ancak eve geldiğinde 9 yaşındaki oğlu Walter kayıptır. Polis çocuğun bulunması için yoğun bir arama tarama gerçekleştirir. Ancak küçük çocuğa dair herhangi bir iz yoktur. Ancak aylar sonra polisten bir haber gelir.

Polisten gelen habere göre bir çocuk Walter olduğunu iddia etmektedir. Ayrıca polis, bu olayı daha dramatik etmek adına bir medya etkinliği haline getirir. Anne Christine ise çocuğu eve almaya karar verir. Ancak içten içe biliyordur ki o çocuk oğlu Walter değildir.

7 – Flora Diaz | Cam Filmi

ABD’li oyuncu Chicago’da doğmuştur. Genç ve güzel oyuncu çeşitli filmlerde yer almıştır. Ancak Cam filmi ile adından söz ettirmiştir.

Cam Filmi İzleyici Yorumları

7 Nisan 2020 yılında vizyona giren yapım, izleyicilerden beklediği ilgiyi görememiştir. Çünkü 2,7’lik bir İMDb puanına sahiptir. Genellikle izleyiciler hikâyenin klasik olduğunu söylemektedirler. Ancak bazı izleyiciler ise filmin sürükleyici olduğunu ve bir şans verilmesi gerektiği yönünde yorum yapmaktadırlar.

Sık Sorulan Sorular

Her geçen gün film sektöründe birbirinden başarılı yapıtlar baş göstermektedir. Onlardan biri olan kamera filmi, bazı izleyicilerden olumsuz not alsa da bazılarını dikkatini çekmiştir. İşte, bu film ile ilgili en çok merak edilenler;

1 –  Cam Filmi Yönetmeni Kimdir?

Filmin yönetmeni birçok yapıda imza atan Daniel Goldhaber’dır. Bu noktada başarılı yönetmenin Amerikalı olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda yapımcılık da yapmaktadır.

2 – Cam Filmi Senaristi Kimdir?

Cam filmi senaristi güzel ve başarılı film yapımcısı, Isa Mazzei’dir. Mazzei, Amerikalıdır.

3 – Cam Filmi Süresi Nedir?

Ne kadar eleştirilere maruz kalsa da film, sürükleyici hikâyesi ile dikkat çekmektedir. Bu film, 1 saat 34 dakika sürmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Cam Filmi Konusu Nedir? 7 Muhteşem Oyuncu ve En Sevilen Yapımları!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!