USD32,59
EURO34,87
JPY0,211900
RUB0,350000
GBP40,66
EURO/USD1,07
BIST9.679,95
GR. ALTIN2.501,54
BTC64.571,90

Çağdaş Türkiye’nin inşası için mücadelemizi sürdüreceğiz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Türk kadınının siyasal ve toplumsal alanda kendisini var etmesi için büyük devrimlere imza atan Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri ve devrimleri doğrultusunda; kadınların haklarını alması, eşit temsiliyetin sağlanması ve çağdaş Türkiye’nin inşası için kararlılıkla mücadelemizi sürdüreceğiz, hep birlikte aydınlık bir geleceğe yürüyeceğiz. 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı tanınmasının 89. yılı kutlu olsun” dedi.

Çağdaş Türkiye’nin inşası için mücadelemizi sürdüreceğiz

CHP 7. Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının tanınmasının 89’uncu yıl dönümü dolayısıyla bugün X hesabından paylaşımda bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun mesajı şöyle:

 

“Türk kadınının siyasal ve toplumsal alanda kendisini var etmesi için büyük devrimlere imza atan Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri ve devrimleri doğrultusunda; kadınların haklarını alması, eşit temsiliyetin sağlanması ve çağdaş Türkiye’nin inşası için kararlılıkla mücadelemizi sürdüreceğiz, hep birlikte aydınlık bir geleceğe yürüyeceğiz. 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı tanınmasının 89. yılı kutlu olsun.”

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Çağdaş Türkiye’nin inşası için mücadelemizi sürdüreceğiz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!