USD33,00
EURO35,98
JPY0,209700
RUB0,374100
GBP43,00
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
GR. ALTIN2.570,72
BTC63.561,10

Belediyeciliği en üst lige çıkarmak istiyoruz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Sakarya’daki mitinginde; “Ülkemizi Türkiye Yüzyılı belediyeciliği ile mahalli idarelerde de dünyanın en üst ligine çıkarmak istiyoruz. Milletimizden 31 Mart’ta sandıkta desteği, muhalefetin yaptığı gibi siyasi rant paylaşımı değil işte bu vizyonu hayata geçirme iradesiyle talep ediyoruz. Seçim akşamı Sakarya ile birlikte Türkiye haritasını Cumhur İttifakı’nın renkleriyle boyamaya var mıyız” dedi.

Belediyeciliği en üst lige çıkarmak istiyoruz

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler kapsamında bugün Sakarya’da miting düzenledi. Geçen mayısta yapılan genel seçimlerde çıkan sonuçlar için Sakaryalılara teşekkür ederek söze başlayan Erdoğan, şunları dile getirdi:

SAKARYA, 31 MART’TA ÇOK DAHA GÜÇLÜ ŞEKİLDE İNANIYORUM Kİ YANIMIZDA YER ALACAKTIR”

“Öncelikle sizlere olan teşekkür borcumuzu ifa etmek istiyorum. Geçen sene mayıs ayında tarihimizin en kritik seçimlerinden birini yaşadık. 14-28 Mayıs seçimleri Türkiye’nin demokrasi ve kalkınma mücadelesinde daima örnek gösterilecektir. Sadece katılım oranlarının yüksekliği itibarıyla değil sonuçları açısından da mayıs seçimleri bir dönüm noktasıdır. Millet olarak bugün geriye doğru baktığımızda nasıl bir badire atlattığımızı çok daha iyi anlıyoruz. Karşımızdaki ittifakın bugünkü durumunu gördükçe Türkiye’nin ve Türk milletinin verilmiş sadakası varmış diyoruz. İşte bu kritik cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde Sakarya’mız iradesine sahip çıkarak yine destan yazdı. Yüzde 65’er oy oranıyla bize destek olan Sakaryalı kardeşlerimin her birine şükranlarımı özellikle sunuyorum. Cumhur İttifakı’nın örnek dayanışmasını sergileyen Sakarya, 31 Mart’ta çok daha güçlü şekilde inanıyorum ki yanımızda yer alacaktır.

SAKARYA, ÜLKEYE ESER KAZANDIRMAK, MİLLETE HİZMET ETMEK İÇİN ÇALIŞMASI GEREKEN MUHALEFETİN OYUNLARINA DA HİÇ GELMEDİ”

Şu anda meydanda 60 bin kişi var. Zaten Sakarya’ya da bu yakışır. Milli Mücadele’de olduğu gibi 15 Temmuz’da da hainlere geçit vermeyen bu şehir Türkiye Yüzyılı’nın da yükselen yıldızıdır. Sakarya istikametini hiç bozmadı. Aynı şekilde Sakarya, ülkeye eser kazandırmak, millete hizmet etmek için çalışması gereken muhalefetin oyunlarına da hiç gelmedi. Ülkenin ikinci büyük partisi işi gücü bırakmış saç saça baş başa kavga ediyor. Dün Türkiye’yi yönetecek cumhurbaşkanı adayı diye karşımıza çıkardıkları genel başkanlarını çiğneyip geçtiler. Onun yanında cumhurbaşkanı yardımcısı diye şehir şehir dolaştırdıkları isimlerin ise yarın ne olacakları belli değil. Öyle bir haldeler ki dünya yansa, ülke batsa, millet feveran etse umurlarında değil. Kendi şahsi kariyerlerinde başka hiçbir şeyi gözleri görmüyor.

ÜLKEMİZİ TÜRKİYE YÜZYILI BELEDİYECİLİĞİ İLE MAHALLİ İDARELERDE DE DÜNYANIN EN ÜST LİGİNE ÇIKARMAK İSTİYORUZ”

Aslında bunlar tek parti devrinden beri hep böyleydiler. Bunun için milletimiz rahmetli Menderes’ten merhum Özal’a kendi hayallerini paylaşan herkese sahip çıkmıştır. Biz de 21 yıldır ülkenin kalkınması ve gelişmesi için verdiğimiz mücadele ile farkımızı gösterdik. Şimdi de ülkemizi Türkiye yüzyılı belediyeciliği ile mahalli idarelerde de dünyanın en üst ligine çıkarmak istiyoruz. Milletimizden 31 Mart’ta sandıkta desteği, muhalefetin yaptığı gibi siyasi rant paylaşımı değil işte bu vizyonu hayata geçirme iradesiyle talep ediyoruz. 31 Mart’ta Türkiye Yüzyılı şehirleri için hazır mıyız, kararlı mıyız? 31 Mart’ta gerçek belediyeciliği tercih ediyor muyuz? Seçim akşamı Sakarya ile birlikte Türkiye haritasını Cumhur İttifakı’nın renkleriyle boyamaya var mıyız?”

Erdoğan, konuşmasının ardından partisinin Sakarya il ve ilçe adaylarını tanıttı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Belediyeciliği en üst lige çıkarmak istiyoruz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!