USD32,23
EURO34,99
JPY0,207700
RUB0,356100
GBP41,18
EURO/USD1,09
BIST10.895,25
GR. ALTIN2.507,60
BTC70.259,68

Aziz milletimiz aynı şuur ve kararlılıkla ilerleyişini sürdürmektedir

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Malazgirt Zaferi’nin 952’nci yıl dönümü dolayısıyla, “Şanlı tarihimizin iftihar sayfalarından olan, Türk-İslam medeniyetinin Anadolu’ya vurulan mührü Malazgirt Zaferi’nin 952. yıl dönümü kutlu olsun. Aziz milletimiz, Anadolu’yu bizlere vatan kılan mazisi kahramanlıklarla dolu ecdadımızdan aldığı ilhamla bugün de aynı şuur ve kararlılıkla ilerleyişini sürdürmektedir” mesajını yayınladı.

Aziz milletimiz aynı şuur ve kararlılıkla ilerleyişini sürdürmektedir

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş dan açıklama. Malazgirt Zaferi’nin 952’nci yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.  “Şanlı tarihimizin iftihar sayfalarından olan, Türk-İslam medeniyetinin Anadolu’ya vurulan mührü Malazgirt Zaferi’nin 952. yıl dönümü kutlu olsun. Aziz milletimiz, Anadolu’yu bizlere vatan kılan mazisi kahramanlıklarla dolu ecdadımızdan aldığı ilhamla bugün de aynı şuur ve kararlılıkla ilerleyişini sürdürmektedir” mesajını yayınladı.

Kurtulmuş, mesajında şunları kaydetti:

“Şanlı tarihimizin iftihar sayfalarından olan, Türk-İslam medeniyetinin Anadolu’ya vurulan mührü Malazgirt Zaferi’nin 952. yıl dönümü kutlu olsun. Aziz milletimiz, Anadolu’yu bizlere vatan kılan mazisi kahramanlıklarla dolu ecdadımızdan aldığı ilhamla bugün de aynı şuur ve kararlılıkla ilerleyişini sürdürmektedir. Biliyoruz ki ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla emin adımlarla yürüdüğümüz yolda; asırlardır bu kadim topraklar üzerindeki birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz en büyük gücümüzdür. Bu kutlu günde, savaşta ve sonrasında sergilediği şeref ve erdemi tarihe altın harflerle yazdırmış büyük komutan Sultan Alparslan Han’ı ve gazada Şehitlik mertebesine ulaşan kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle ve minnetle yâd ediyorum.”

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Aziz milletimiz aynı şuur ve kararlılıkla ilerleyişini sürdürmektedir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!