USD32,24
EURO34,95
JPY0,205800
RUB0,359900
GBP41,03
EURO/USD1,08
BIST10.725,43
GR. ALTIN2.427,89
BTC67.405,12

Teşkilattan Akşener’e destek geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Ankara Teşkilat Koordinatörü Akif Sarper Önder, “Ankara teşkilatları olarak hür ve müstakil İYİ Parti’yi göstermeye, 81 ilde tek başımıza milletin karşısına çıkmaya hazır olacağımızı, genel başkanımız ve partimizin yanında tam destek verdiğimize kamuoyuna saygı ile duyururuz” dedi.

Teşkilattan Akşener’e destek geldi

İYİ Parti Ankara Teşkilat Koordinatörü Akif Sarper Önder, 7 ilçe başkanıyla birlikte bugün genel merkez ek binasında basın açıklaması yaptı. Partililer, “Ankara’da efeler, topuklusu Akşener”, “Çare Akşener”, “İYİ’ler daima kazanır” yazılı dövizler taşıdı. Önder, şunları söyledi:

“Bugün İYİ Parti Ankara il teşkilatımız ve ilçe başkanlarımız ile birlikte buraya liderimizin arkasında olduğumuzu bildirmeye geldik. Bugün İYİ Parti il teşkilatları olarak genel başkanımız ve partimizin yetkili organlarının almış olduğu kararların koşulsuz destekçisi olduğumuzu göstermek için buradayız. Kamuoyuna açıklamamızdır: Hakikatin güneşinin gölgesini yurt görenlere, milletini özünden çok sevenlere selam olsun. Gayret cevherini gönülde elmas bilenlere, vazifeyi menfaatten, hakkı nefisten üstün görenlere selam olsun…

İYİ’ler daima kazanır

Milletten değil, pazarlıktan medet uman ittifak siyasetini reddettiğimize, önüne gelenin siyasi çıkarlarına göre manevra yapmaya kalktığı Türk milliyetçiliğinin gür sesini duyuracağımıza, 81 ilde kendi adaylarımız ile hür ve müstakil siyasetimiz ile tek başımıza milletimizin huzuruna çıkacağımıza ve genel başkanımızın her zaman bir adım arkasında duracağımıza söz veriyoruz.

Türk milletine hak ettiği gibi bir seçenek sunmak için kibri yüksek dağlarla mücadeleye çıkıyoruz. Ankara teşkilatları olarak hür ve müstakil İYİ Parti’yi göstermeye, 81 ilde tek başımıza milletin karşısına çıkmaya hazır olacağımızı, genel başkanımız ve partimizin yanında tam destek verdiğimizi kamuoyuna saygı ile duyururuz.”

image small

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Teşkilattan Akşener’e destek geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!