USD32,88
EURO35,63
JPY0,203800
RUB0,373800
GBP42,16
EURO/USD1,08
BIST10.753,99
GR. ALTIN2.516,81
BTC58.074,72

Tek adam anlayışı kabul edilebilir bir durum değil

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Sinop’ta; “Halkın karşı çıkmasına rağmen nükleer enerjiye dönük sadece Sinop’ta değil, ülkenin birçok yanında ve birçok yerinde tek adam anlayışının işine geldiği gibi, işine geldiği şekilde yürüttüğü süreçler var. Bu kabul edilebilir bir durum değildir” dedi.

Tek adam anlayışı kabul edilebilir bir durum değil

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Sinop’ta konuştu. “Halkın karşı çıkmasına rağmen nükleer enerji gibi bir çok süreç var. Tek adam anlayışının işine geldiği gibi, işine geldiği şekilde yürüttüğü süreçler var. Bu kabul edilebilir bir durum değildir” dedi.

Canan Kaftancıoğlu,  “Nasıl Bir Belediye, Nasıl Bir Yerel Yönetim İstiyoruz?” konulu panele katıldı. Panelin ardından açıklamalarda bulunan Kaftancıoğlu, şöyle konuştu.

İKTİDAR İÇİN MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ

“Bütün dünyada bütün ülkelerin enerjiye ihtiyacı var. Ama enerjinin nasıl bir enerji olduğu sorusu bundan çok daha önemli ve kıymetli bir soru. Bugün biz toplumcu belediyecilik anlayışını yerleştirmek için buradayız. Halkçı belediyecilik anlayışını konuşuyoruz. Sinop halkının, doğanın, kentin, kent haklarının korunmasını istiyoruz. Vatandaşın da sağlıklı enerji üretim mekanizmalarıyla elbette ihtiyacı olan enerjinin de üretilmesini istiyoruz. Ne yazık ki Sinop halkının fikri alınmadan ve Sinop halkının karşı çıktığını da biliyorum.

Bu kabul edilebilir bir durum değildir

Karşı çıkmasına rağmen nükleer enerjiye dönük sadece Sinop’ta değil, ülkenin birçok yanında ve birçok yerinde tek adam anlayışının işine geldiği gibi, işine geldiği şekilde yürüttüğü süreçler var. Bu kabul edilebilir bir durum değildir. Ancak bizim kabul etmememiz ne yazık ki, bunun gerçekleşmeyeceği anlamına da gelmiyor. Toplumsal olarak, vatandaşlar olarak tepkiyi örgütleyip sosyal, demokratik ve yenilebilir enerjinin ve sağlıklı enerjinin üretilebileceği, sürdürebileceği süreçleri Cumhuriyet Halk Partisi iktidarıyla birlikte vatandaşlarımızla buluşturmak için mücadeleye devam edeceğiz.”

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Tek adam anlayışı kabul edilebilir bir durum değil

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!