USD32,26
EURO34,94
JPY0,206200
RUB0,359800
GBP41,04
EURO/USD1,08
BIST10.755,87
GR. ALTIN2.429,32
BTC67.256,44

Siyaset Isınıyor, AK Parti Sahaya İniyor

akparti-siyaset
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti yönetimi tarafından gönderilen talimatla Milletvekilleri, Bakanlar, İl ve İlçe Teşkilatları haftada en az dört gün saha ziyaretleri yapacak

Meclisin tatile girmesi ile çalışmalar başladı

Parti yönetimi meclis açılmadan önce Eylül ayı sonuna kadar ilçe ve köy bazlı çalışmalar yapılmasını istendi. Anadolu’nun karış karış gezilmesini isteyen yönetim 2023 seçimleri öncesinde nabız yoklanmasını ve hazırlık çalışmalarının başlaması gerektiğini belirtti.

Taşra teşkilatı tarafından yapılacak programlara özellikler Bakanların ve Milletvekillerinin de dahil edilmesi istendi. Önümüzdeki hafta başlayacak programlar Eylül sonuna kadar devam edecek.

Hedef kararsız seçmen

Oluşturulacak ekipler haftada en az dört gün ilçeleri, kasabaları ve köyleri gezerek nabız yoklayacak. Kararsız duran seçmenler yakın markaja alınarak ikna edilecek. Daha önce AK Partiye oy veren ama küsmüş olanlarla da özel görüşmeler yapılacak.

Saha ziyaretleri bittiğinde teşkilatlar tarafından hazırlanan raporlar parti yönetimine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak. Rapor sonuçlarının değerlendirilmesinin sonrasında da son bahar ayları için yeni bir program yapılacak ve seçime kadar üçer aylık dönemlerde çalışmalar devam edecek.

Ziyaretler Meclisi Aksatmayacak

Saha ziyaretlerine katılan Bakanlar ve Milletvekilleri meclisteki işlerini de aksatmadan programlara katılmaya devam edecek. Sonbahar aylarındaki programlar genel olarak hafta sonları yapılacak ve böylece meclis çalışmaları da aksamayacak.

Köy ve kasaba ziyaretlerinde kimseyle polemiğe girilmeden 20 yıllık icraatlar anlatılacak. Sorunların farkında olunduğunun ve bu sorunların yine AK Parti tarafından çözüleceğine vurgu yapılacak.

Hedef Haziran 2023 Seçimleri

AK Parti yönetiminden alınan bilgilere göre vatandaş AK Partilileri her yerde görecek, taleplerini iletecek, sıkıntılar ve sorunlar anında çözülecek. Uzun süreç gerektiren talepler rapor halinde sunulacak ve seçim öncesi çözülmeye çalışılacak.

Saha ziyaretleri, 2023 seçimlerine yönelik hazırlıkların da başlatılması anlamına geliyor. Ayrıca parti yönetimden “Her türlü eleştiriye açık olarak vatandaşı sonuna kadar dinleyeceğiz ve sorunları çözeceğiz” açıklaması da geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram‘da takip etmeyi unutmayın!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Siyaset Isınıyor, AK Parti Sahaya İniyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!