USD31,20
EURO33,84
JPY0,207400
RUB0,342300
GBP39,53
EURO/USD1,08
BIST9.062,36
GR. ALTIN2.037,51
BTC61.112,21

Rüyada Beyaz Balık Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada-beyaz-balik-gormek
ruyada-beyaz-balik-gormek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada beyaz balık görmek, suyun karşıladığı hayırlı anlamdan dolayı iyidir. İmam Nablusi, rüyada görülen balığı zenginlik veya evlilik olarak tabir etmiştir. Balık büyük ve beyazsa ele geçecek para helal, yapılması muhtemel evlilik huzurlu olur. Rüyada beyaz renkli balık görmek evliler için hayırlı evlat sahibi olmaya delalet eder.

Evlendikten sonra eşiyle huzuru kaçan rüya sahipleri yakında eski mutluluklarına kavuşabilir. Rüyasında bir iş yaparken kendisine balık verildiğini görenler, bol kazanç elde edip bereketsizlikten kurtulur. Rüyada görülen küçük ve beyaz balıklar ise hayırlı fakat etkisi kısa sürecek haberler alınacağına delalet eder. Balıkların büyük ve bol olması, rüyanın hayır derecesini yükseltir. Cılız ve hasta olan beyaz balıkların görülmesi şerre yorulur. Hasta balık, mutluluktan sonra ani sıkıntılar yaşanacağını gösterir.

Tuzlanmış Balık Rüyada Ne Anlama Gelir?

Tuzlanmış balığın hayırlı ve şerli yorumları vardır. İbn – i Sirin, uzun süre saklamak için bir balığa tuz dökülmesini hastalığa delalet saymıştır. Tuz ile kurutulmuş beyaz balıklar, müjdeli haberlerin ardından yaşanabilecek olumsuzluklara işaret eder. Rüyada tuzlanmış beyaz balık görmek, rüya sahibinin çevresinde art niyetli kişiler bulunduğunu da haber verir. Dost ve akrabalar karşısında rüya sahibinin dikkatli davranması önerilir.

Rüyada Beyaz Balık Yakalamak Nasıl Yorumlanır?

Rüyada beyaz balık yakalamak rüyanın detaylarına göre çeşitli anlamları karşılayabilir. Balığı oltayla yakalamak iyi şansın, yüzerek elle yakalamak yoğun çabalar sonucunda istenilen mevkiye ulaşmanın, fileyle yakalamak aniden ortaya çıkacak bereketin habercisidir. Rüyada beyaz balık satmak ise maddi problemleri kolayca atlatacağınızı gösterir.

Pişmiş Beyaz Balık Görmek Rüyada Ne Anlama Gelir?

Rüyada beyaz balık görmek, balığın pişmiş olması halinde daha hayırlıdır. Güzel kokan ve iştah açıcı görünen pişmiş balıklar, ağız tadıyla yaşamanın, salığın ve müjdelerin habercisidir. Rüyada beyaz balık yemek, sıkıntılardan kurtulmanın habercisidir. Çiğ ya da pişmiş durumdaki beyaz balığın sarımtırak renkte olması sağlık problemleri yaşanacağını gösterir. Tam beyaz olmayıp beyazımsı rengi bulunan balıklar, rüya sahibini sevindiren bir şeyin aslında iyi olmadığına işarettir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Rüyada Beyaz Balık Görmek Ne Anlama Gelir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!