USD32,22
EURO34,99
JPY0,207300
RUB0,356300
GBP41,09
EURO/USD1,09
BIST10.895,25
GR. ALTIN2.509,95
BTC69.976,81

Kılıçdaroğlu, “bu bir son değil”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Kimse bu yürüyüşün bir son olduğunu düşünmesin, bu yürüyüş bizim ilk adımımızdı. Adalet Yürüyüşü 6 yaşında” dedi.

Adalet yürüyüşü altı yaşında

Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’dan İstanbul’a yaptığı Adalet Yürüyüşü’nün 6’ncı yıl dönümünde konuştu. “Yüz yıllardır bu topraklarda verilen adalet ve demokrasi mücadelesinin bir parçası olmuşsam ne mutlu bana. Kimse bu yürüyüşün bir son olduğunu düşünmesin, bu yürüyüş bizim ilk adımımızdı. Adalet Yürüyüşü 6 yaşında” dedi.

Bu bir son değil

Ankara’dan İstanbul’a yaptığı Adalet Yürüyüşü’nün 6’ncı yıl dönümünde Kılıçdaroğlu sosyla medyadan paylaşım yaptı. “Yüz yıllardır bu topraklarda verilen adalet ve demokrasi mücadelesinin bir parçası olmuşsam ne mutlu bana. Kimse bu yürüyüşün bir son olduğunu düşünmesin, bu yürüyüş bizim ilk adımımızdı. Adalet Yürüyüşü 6 yaşında” dedi.

450 kilometre yürümüştü

Bugün, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun adalet talebiyle 15 Haziran 2017 tarihinde Ankara’dan başlattığı ve 9 Temmuz 2017 tarihinde İstanbul’da tamamladığı yürüyüşünün 6’ncı yıl dönümü. Ankara’dan İstanbul’a yaklaşık 450 kilometre yürüyen Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü’nün yıl dönümü dolayısıyla bugün sosyal medya hesabında bir paylaşım yaptı.

Bu yürüyüş ilk adımdı

Kılıçdaroğlu, paylaşımında, “Yürüyüşümüz, ülkemizin tüm mazlumları ve adalet arayan herkes içindi. Yüz yıllardır bu topraklarda verilen adalet ve demokrasi mücadelesinin bir parçası olmuşsam ne mutlu bana. Kimse bu yürüyüşün bir son olduğunu düşünmesin, bu yürüyüş bizim ilk adımımızdı! Adalet Yürüyüşü 6 yaşında” dedi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kılıçdaroğlu, “bu bir son değil”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!