USD32,84
EURO35,69
JPY0,204800
RUB0,371900
GBP42,57
EURO/USD1,08
BIST10.743,30
GR. ALTIN2.506,68
BTC57.595,39

Başarılı olabilmek için bir orman çokluğunda olmak lazım

Özgür Özel kimdir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP Genel Merkezi’nin bahçesindeki 100’üncü Yıl Fidan Dikim Töreni’nde yaptığı konuşmada; “Buraya ağaç dikeceğiz. Nazım Hikmet’in dediği gibi, ‘Ağaçların tek ve hür olması önemli ama bir orman gibi kardeşçesine yaşamak da önemli.’ Şimdi siyasette çok konuşuluyor. ‘Tek ve hür mü olacağız’ diye. Elbette her birimiz tek ve hür olacağız ama başarılı olabilmek için bir orman çokluğunda olmak lazım” diye konuştu.

Başarılı olabilmek için bir orman çokluğunda olmak lazım

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP Spor Kurulu Üyeleri ve Yenimahalle Belediyesi Kadın Hentbol Takımı sporcuları ile birlikte CHP Genel Merkezi’nin bahçesinde 100’üncü Yıl Fidan Dikim Törenine katıldı. Özel, törende konuşmada, “Cumhuriyetin yüzüncü yılını geride bıraktık. İkinci yüzyılın ilk yılına giriyoruz. Spor Kurulumuz, anlamlı yüzyıllarda bir ağaç dikerek, bir çınar dikerek etkinlik yapıyor. Şimdi bahçemize Cumhuriyetin ikinci yüzyılın ilk ağacını dikeceğiz. 19 Mayıs 2019’da dikilen çınar orada duruyor. Cumhuriyet Halk Partisi, çokça söylediğimiz gibi ulu bir çınardır. Kökleri çok sağlam olan bir çınar. 100 yıllık bir çınar. Bundan sonraki yüz yıllarda da var olacak bir çınar” ifadelerini kullandı.

“ELBETTE HER BİRİMİZ TEK VE HÜR OLACAĞIZ AMA BAŞARILI OLABİLMEK İÇİN BİR ORMAN ÇOKLUĞUNDA OLMAK LAZIM”

Türkiye’yi seven herkesi bir arada hareket etmeye davet eden Özel, tören sırasında yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

“Biz, bugün burada Yenimahalle Belediyemizin başarılı kadın hentbol takımı ile beraberiz. Yine Spor Kurulunda geçmişte çok önemli başarılar elde etmiş, birlikte siyaset yaptığımız, önceki dönemlerde sporda büyük başarılı olan arkadaşlarımızla birlikteyiz. Buraya ağaç dikeceğiz. Nazım Hikmet’in dediği gibi, ‘Ağaçların tek ve hür olması önemli ama bir orman gibi kardeşçesine yaşamak da önemli.’ Şimdi siyasette çok konuşuluyor. ‘Tek ve hür mü olacağız’ diye. Elbette her birimiz tek ve hür olacağız ama başarılı olabilmek için bir orman çokluğunda olmak lazım.

“CUMHURİYETİ SEVENLER İLK ZAFERİ 31 MART SEÇİMİNDE HEP BİRLİKTE KAZANSINLAR”

31 Mart seçimleri, Cumhuriyet’in ikinci yüzyılında hepimizin en önemli sınavı. Ben bütün Cumhuriyetçileri, bütün Atatürkçüleri, Türkiye’yi seven herkesi, bu ülkedeki bütün demokratları ve iyi insanları bir orman gibi hep birlikte olmaya ve hep birlikte davranmaya davet ediyorum. Cumhuriyet’in ikinci yüzyılında Cumhuriyeti sevenler ilk zaferi 31 Mart seçiminde hep birlikte kazansınlar. Onu ümit ederek bu çınar ağacımızı hep birlikte dikiyoruz.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Başarılı olabilmek için bir orman çokluğunda olmak lazım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!