USD32,21
EURO35,00
JPY0,206200
RUB0,358200
GBP41,12
EURO/USD1,09
BIST10.895,25
GR. ALTIN2.502,04
BTC69.813,69

Azad Yılmaz Kimdir? Serveti Ne Kadar?

azad yılmaz kimdir
azad-yilmaz-kimdir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İş adamı kimliği ile bilinen Azad Yılmaz, bununla birlikte sosyal medyada da yakından tanınan bir isimdir. Samsun’lu olduğu bilinen başarılı iş adamı 1982 yılında dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibarı ile de 40 yaşındadır. Özellikle lüks bir yaşama sahip olması sebebi ile gözler önünde olan Yılmaz, internet dünyasında oldukça merak edilen bir isim konumundadır.

Eğlenceli hayatı ile ilgili paylaşımları dışında fenomen kimliği ile de tanınan bir isimdir. Otomobilleri, yurt dışı seyahatleri gibi vakit geçirdiği lüks faaliyetler sonucu yaşamayı seven birisi olduğu yorumlanır. Ne iş yaptığı konusu da merak edilir. En son yapmış olduğu bir paylaşıma göre otomobil işinde olduğu lüks araçların alım satımını yaptığı görülmüştür.

Yalnızca otomotiv sektörü ile alakalı olmayan Azad Yılmaz, yapmış olduğu bir canlı yayın esnasında da künefe işi ile uğraştığını açıklamıştır. Bir ay içerisinde 3 ile 4 milyon kadar künefeyi tüm Türkiye’ye sattıklarını da belirtmiştir. Dünyanın pek çok ülkesinde de künefe satışı yaparak künefeyi dünyaya tanıttıklarını belirtmiştir. Sahibi olduğu markasının ismi ise Künenfes olarak bilinmektedir.

Azad Yılmaz’ın Babası Kimdir?

Azad Yılmaz, ünlü isimler ile olan fotoğrafları ve lüks yaşamından paylaştığı kareler ile dikkat çeken bir isimdir. Azad-et girişimi ile de yakın zamanda oldukça popüler olan bir isim olmuştur. Girişimci olarak adlandırılan Yılmaz, oto galeri işleri, künefe tatlısı, emlak ve gayrimenkul işleri, oto alım-satım, gıda ve giyim gibi pek çok farklı sektörde aktif olarak yer almıştır. En çok merak edilme sebepleri ise Azad Yılmaz’ın Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu lüks paylaşımlardır.

Instagram üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar lüks paylaşımlar olduğu için oldukça dikkat çekicidir. Bu paylaşımlarında spor arabalar, pahalı yemekler, pahalı kıyafetler ve pahalı mekanlarda yer alan fotoğraflar bulunuyor. Bu durum sonucunda da pek çok kişinin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Künenfes isimli tatlı firmasının kurucusu ve sahibi olarak bilinmektedir. Gerçek adının Ahmet Yılmaz olduğu da iddialar arasında yer almaktadır.

İddialara göre babasının Samsun ilinin Çarşamba ilçesinde ziraat odasında ziraat teknikeri olarak çalışıyor olduğu bilinmektedir. Çeşitli iddialara göre de dolandırıcılık yaptığı dedikoduları bulunmaktadır. Paylaşmış olduğu lüks arabaların kiralık olduğu ünlü isimler ile çektiği videolarda sayesinde fenomen olduğu da yine iddialar arasında yer almaktadır.

Azad Yılmaz Serveti

azad-yilmaz-serveti
Azad Yılmaz Serveti

Azad Yılmaz serveti kumardan mı geldi soruları kafaları meşgul etmektedir. Zira çok iyi paralar kazandığı ve viski ile ellerini yıkadığı konuşulanlar arasındadır.

Serveti hakkında net olarak bir bilgi bulunmamaktadır. Pek çok farklı iş ile uğraştığı bilinmektedir. Lüks arabaların alım satımı ile tanınan isim Künenfes adlı markanın da kurucusu olarak bilinmektedir. Bu marka büyük market zincirlerde satışa sunulmaktadır. Künenfes markasına ait olan bütün  ürünler BİM, Kipa, Metro ve Migros marketlerinin reyonlarında yer almaktadır. Bununla birlikte 40 farklı ülkeye de ihracı başarıyla yapılmaktadır.

Yılmaz’ın Ulusoy Turizm firmasının da sahibi olduğu konuşulmaktadır. 1937 yılında kurulmuş olan ve 80 yıldır faaliyetine devam eden bu markanın sahibi olduğuna dair kesin bir bilgi yoktur. Petrol formalarından olan Lukoil firmasının da sahibi olduğu öne düşülen iddialar arasında yer almaktadır. Ancak yine bu konuda da kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
1
sevdim
Sevdim
Azad Yılmaz Kimdir? Serveti Ne Kadar?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!