USD28,90
EURO31,21
JPY19,70
RUB0,313400
GBP36,43
EURO/USD1,08
BIST8.057,42
GR. ALTIN1.874,73
BTC43.432,82

Sibel Can Evli mi? Sibel Can Eşleri Kimlerdir?

Sibel Can Evli mi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sibel Can evli mi? Güzel şarkıcı iki kez evlenmiştir. Ancak iki evliliğinde de mutluluğu bulamamış ve boşanma yaşamıştır.

Güzelliği, sahne şovları ve şarkılarıyla her zaman gönüllerde taht kurmayı başarmış biri olan Sibel Can evli mi?2010 yılında ikinci evliliğinden boşanmıştır. Genellikle kariyer odaklı bir yaşam tarzı benimseyen sanatçı; hem dizileri hem de şarkıları ile tüm Türkiye’nin gönlünde yer edinmeyi başarmıştır.

Sibel Can Evli mi? Sibel Can Kaç Yaşında Evlendi?

Sibel Can Evli mi

Altın sesli sanatçı Sibel Can evli mi?Magazinde ve sosyal medyada son dönemlerde bu konuyu merak edilmeye başlanmıştır. Günümüzde Sibel Can’ın bir evliliği bulunmamaktadır. Ayrıca bir ilişkisi olup olmadığı hakkında da bir bilgi yoktur.

1988 yılında dönemin yakışıklı isimlerinden biri olan Hakan Ural ile görüşmeye başlayan Sibel Can, hayatını değiştirmiştir. Bu noktada 17 yaşındayken Can, Zerrin Özer’in evinde yakışıklı oyuncu ile evlenmiştir.

O dönem birbirine çok yakıştırılan ve herkesin imrenerek baktığı çift, 11 yıllık evliliklerine 1999 tarihinde son vermiştir.

Hakan Ural ile Sibel Can’ın bu evlilikten iki çocuğu dünyaya gelmiştir. Bir kızları ve bir oğulları olan çift, hâlen görüşmeye devam ettiği bilinmektedir. Engincan ve Melisa Ural adlı çocukları, hem anne hem de baba figürü ile büyümeyi başarmıştır.  

Sibel Can Kaç Evlilik Yaptı? Sibel Can Eşleri Kimlerdir?

Sibel Can Evli mi

Küçük yaşlardan beri müzik piyasasında olan Sibel Can’ın müzikleri, dizileri kadar özel hayatı da merak edilmektedir. Özellikle son dönemlerde Sibel Can evlendimi 2023 tarzında araştırmalar yapılmaktadır. Ancak böyle bir bilginin bulunmadığını belirtmekte fayda vardır.

2023 yılı itibarıyla Sibel Can evli mi açıklanacak olursa; Hayır. 2023 yılında Sibel Can’ın herhangi bir evlilik yaptığı bilgisi bulunmamaktadır. Peki, ünlü kadın sanatçı kaç kez evlenmiştir?

EvlilikleriTarihleri
Hakan Ural –  Sibel Can Evliliği 1988 – 1999
Sulhi Aksüt – Sibel Can Evliliği2000 – 2010

1 – Sibel Can Evli mi? Hakan Ural İle Yaptığı Evlilik Ne Kadar Sürdü?

Sibel Can Evli mi

Sibel Can ile Hakan Ural 1988 yılında dünya evine girmiştir. İki ünlü isim o dönem oldukça popüler ve gözde isimler arasında yer almaktaydı. Sibel Can yaptığı fantezi müzik ve sahne şovları ile adından sıkça söz ettirmekteydi. Halkan Ural ise sinemada önemli isimlerin başında gelmekteydi.

Severek evlenen çift, Zerrin Özer’in evinde sessiz sedasız bir nikah kıyarak dünya evine girmiştir. Evlendiklerinde Sibel Can 17, Hakan Ural ise 19 yaşındaydı. 11 yıl süren evlilikten, iki çocukları dünyaya gelmiştir. Çocukların doğum tarihi ise;

  • Engincan Ural doğum tarihi: 27 Ocak 1992
  • Melisa Ural doğum tarihi: 22 Ağustos 1994

2 – Sibel Can Sulhi Aksüt Düğün Ne Zaman Oldu?

1999 yılında Hakan Ural’dan boşanan Sibel Can evli mi? Ayrılığın ardından Sibel Can, Karahan Çantay’la sansasyonel bir ilişkiye başlamıştır. Daha sonra ise 2000 yılında Sulhi Aksüt ile evlenmiştir. Bu evlilik toplamda 10 yıl sürmüştür.

2010 yılında boşanan çiftin boşanma duruşması 6 celse sürmüştür. Sibel Can’ın o dönem boşanması, magazin gündemine bomba gibi düşmüş ve tüm magazin dünyasını sarsmıştır. Çünkü boşanmanın altında yatan sebebin ihanet kaynaklı olduğu dile getirilmiştir. Çünkü Sibel Can Miami’den erken döndüğünde evde istenmeyen bir olayla karşı karşıya gelmesi, boşanma sebebi olarak gösterilmektedir.

2023 Sibel Can’ın Sevgilisi Kim?

Sibel Can Evli mi

Sibel Can evli mi sorusunun yanında şu anda sevgilisinin kim olduğu da merak edilenler arasında yer almaktadır. Uzun süredir gözlerden uzak bir beraberlik sürdüğü iddia edilen Sibel Can-Emir Sarıgül çifti, magazin dünyasına bomba gibi düşmüştür. Sibel Can’ın sevgilisi Emir Sarıgül, ünlü bir iş insanı olmaktadır.

İlk olarak çift Bodrum’da görüntü vermiştir. Bu ikilinin Torba’da çekilen görüntüleri, çoğu magazin kanalında haber olmuştur. Ayrıca birkaç ay sonra sevilen şarkıcı, Emir Sarıgül ile tekrar yakalanmıştır. Bu çift magazincilerden kaçmaya çalışsa da, başarılı olamamıştır.

Sibel Can kiminle evli 2023 yılı içinde evlilik teklifi aldı mı soruları da, ünlü şarkıcının hayranları tarafından araştırılan konulardandır. Bir küs bir barışık olan Sibel Can-Emir Sarıgül çiftinin aylar sonra görüntülenmesi; akıllara Sibel Can Emir Sarıgül evlendi mi sorusunu getirmiştir.

Ancak daha sonra çiftin bir süre beraberlik yaşadığı, aralarında herhangi bir evlilik durumunun söz konusu olmadığı belirtilmiştir.

Sık Sorulan Sorular

Günümüzün sevilen sanatçısı ve sahnelerin aranan yüzü Sibel Can; gerek özel yaşantısı ile gerekse yaptığı işlerle adından söz ettirmektedir. Özellikle ünlü şarkıcının aşk yaşantısı hayranları tarafından araştırılmakta ve merak edilmektedir. Peki, Sibel Can evli mi? Sibel Can’ın özel hayatı ile ilgili detaylar nelerdir? İşte, merak edilen bütün soruların cevapları!

1 – Sibel Can Şu Anda Evli mi Bekar mı?

Gündemde yer sorulardan bir tanesi şu anda Sibel Can evli mi bekar mı sorusudur. Geçmiş yıllarda iki kişi ile evlenip boşanan Sibel Can, şu anda biriyle evli olmamaktadır. Ancak adı Emir Sarıgül ile bir dönem anılmıştır. Sibel Can sevgilisi olduğu iddia edilen Emir Sarıgül ile farklı tarihlerde ve mekanlarda görüntülenmiştir.

2 – Sibel Can’ın Şu Anki Eşi Kim?

1998 yılında Hakan Ural’la evlenerek iki çocuk dünyaya getirdi. Sibel Can, sonrasında Ural’dan boşanmıştır. Daha sonra ünlü şarkıcı Karahan Çantay’la bir ilişkiye başlamıştır. Ancak bu ilişki sansasyonel bir şekilde bitmiştir.

Bu ilişki bittikten 1 yıl içinde ise Can, Sulhi Aksüt ile evlenmiştir. Ünlü şarkıcının yapmış olduğu bu evlilik 10 yıl sürmüştür. Ayrıca bu evlilikten bir çocuk da dünyaya getirmiştir. Peki, Sibel Can evli mi ve şuan ki eşi kim? Sevilen sanatçı şu anda evli olmamaktadır.

3 – Sibel Can Kocasından Boşandı mı?

Sibel Can evlilik yaptı mı sorusunun cevabı olarak geçmiş yıllarda 2 tane evlilik yaptığı belirtilmektedir. Ancak bu evlilikler bir süre sonra boşanma ile sonuçlanmıştır. Ünlü şarkıcının Hakan Ural ile yaptığı evlilikten iki çocuğu bulunmaktadır.

Ayrıca daha sonra Sulhi Aksüt ile evlenen Can, bu evliliğinden ise bir çocuk dünyaya getirmiştir. Dönemin magazin dünyasını oldukça meşgul eden bu boşanma davalarının sebebi, o dönem ihanet olarak açıklanmıştır.

4 – Sibel Can’ın Kaçıncı Evliliği?

Pek çok kişi tarafından araştırılan ünlü şarkıcının evli mi olduğu ve kaç tane evlilik yaptığı soruları açıklanacak olursa; 2 tane evlilik yapmıştır. Hakan Ural ile evlenen Sibel Can’ın evliliği 11 yıl sürmüştür. Daha sonra boşanan çift, özel hayatlarına başka insanlarla devam etmiştir.

Dönemin popüler isimlerinden Hakan Ural’la evliliğini bitirdikten sonra ünlü şarkıcı, Sulhi Aksüt ile 2. evliliğini yapmıştır. Bu evliliği ise 10 yıl sürmüştür. Sibel Can’ın her iki evlilikten toplamda 3 çocuğu bulunmaktadır.

5 – Sibel Can Evlendi mi Hamile mi?

Magazin medyasında çeşitli görüntülerin ortaya çıkması, Sibel Can evli mi ve hamile mi sorularını gündeme getirmiştir. Bu soruların asıl nedeni, ünlü şarkıcının Emir Sarıgül ile 7 yıl boyunca gözlerden uzak bir ilişki yaşamasıydı.

Daha sonra Sibel Can’ın hamile olduğu iddiaları ortaya atıldı. Fakat bu iddiaların asılsız olduğu ortaya çıkmıştır. Ayrıca sevilen Türk sanat müziği sanatçısı bu konu ile ilgili herhangi bir açıklamada yapmamıştır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sibel Can Evli mi? Sibel Can Eşleri Kimlerdir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!