USD32,21
EURO34,88
JPY0,207000
RUB0,357500
GBP40,90
EURO/USD1,08
BIST10.792,53
GR. ALTIN2.414,49
BTC67.406,40

Köşe Koltuk Takımı 2023 Modelleri ile Dekorasyon!

kose-koltuk-takimi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Köşe koltuk takımı, evlerin vazgeçilmez parçalarıdır. Evlerde istenen bir alanın köşesine konumlandırılan köşe koltuk takımı, özellikle kullanışlı ev eşyalarındandır. Keyifli ev oturmalarının bir numaralı yardımcısı olan köşe koltuk takımları model modeldir.

Evlere Çok Yakışan En İyi Köşe Koltuk Takımı Modelleri!

Köşe koltuk takımı, duvara tam yapışmakta ve alandan tasarrufu sağlamaktadır.  Çoklu oturmalara imkan sağlayan köşeli takımlar evlerde baş köşede yer almaktadır. Yeni bir koltuğa ihtiyaç duyulduğunda köşe koltuk takımı modelleri özellikle araştırma konusu olmaktadır.

Bellona Köşe Takımı İçerisinden En Güzel 6 Model!

Uzun yıllardır ev dekorasyon yapma için yemek odası takımları, yatak odası takımları veya genç odası takımları gibi eşya üretimi yapan Bellona, köşe koltuk takımlarıyla da ön plandadır. Farklı renk, model veya ham madde çeşitliliği sunan Bellona, her eve uygun köşe koltuk takımı sunmaktadır. Bellona köşe koltuk takımı kategorisinde en beğenilen 6 model şöyledir:

kose-koltuk-takimi
Köşe Koltuk Takımı

1 – Seul Köşe Takımı

Seul köşe takımı, şıklığı veya modernliğiyle göz kamaştırmaktadır. 314 cm genişlikte, 85 cm yükseklikte ve hatta 100 cm derinlikte olan bu takımda birçok alternatif bulunmaktadır. Sağ veya sol köşe seçimi yapılabilen bu modelde ihtiyaç duyulan her alan köşe koltuk takımı ile tamamlanabilmektedir.

2 – Marses Köşe Takımı Modüler

Modüler köşe takımları, yaşam alanlarında değişiklik fırsatı sunmaktadır. Hareketlerin kısıtlanmasını da engelleyen modüler köşe koltuk takımı modelleri sıkça tercihler arasında yer almaktadır. Konfor arttıran modüler takımlar, 173 cm genişliğe, 78 cm yüksekliğe veya 98 cm derinliğe sahiptir. Uzanma ünitesi de bulunan bu takımın neden popüler olduğuna şaşırılmamalıdır.

3 – Tina V Köşe (3+2) Koltuk

Estetik açısından hoş görüntüler sunan kavisli köşe koltuk modelleri diğer modellerden keskin çizgilerle ayrılmaktadır. Geniş odalarda tercih edilen kavisli modeller geniş alanlarda şık alternatifleri oluşturmaktadır.

Üçlü ve iki kişilik oturma alanı barındıran Tina V model 253 cm genişliğindedir. 313 cm derinliğe ve 85 cm yüksekliğe sahip bu model büyük oturma odalarında harikalar yaratabilmektedir.

kose-koltuk-takimi

4 – Henry Uzanmalı Köşe Koltuk Takımı

Köşe koltuk takımı minimalist tarzlarda tasarlanan küçük modelleri de içerebilmektedir. Dar alanları canlandırmak ve kullanıma sunmak için de güzel bir alternatif oluşturmaktadır. Dar olan ve kullanılamayan alanlarda köşe koltuk takımı oturma, dinlenme alanı oluşturmaktadır.

Uzamalı köşe koltuk takımı modelleri de bu ihtiyaç doğrultusunda hazırlanan mobilyalar arasında yer almaktadır. Sağ veya sol olarak ürün içeriği değişikliği yapılabilmektedir. Kaliteli süngerden yapılan bu model konforu sağlamakta öncüdür.

5 – Efect Köşe L Koltuk Takımı

Köşe koltuk takımı, L koltuk olarak da adlandırılmaktadır. Köşe koltuklarının şekli L modelinde gözüktüğü için piyasada bu ada da sahiptir. Sol ve sağ yön değişikliği yapılan bu takımda tekli koltuk, tekli kolsuz koltuk, köşe parçası ve uzanma eklentisi bulunmaktadır.

6 – Yataklı Köşe Koltuk

Maalesef evlerde misafirler için özel bir yatak odası bulunamayabiliyor. Misafir odasının olmadığı durumlarda köşe koltuk takımlarının yataklı olanları ideal tercihi oluşturmaktadır. Açılarak yatak olabilen bu koltuklar hem sandıklı hem de yataklı özelliktedir.

Eşya saklama ve depolama da sunan yataklı takımlar tam bir fiyat performans ürünüdür. Uygun ölçülerde oluşturulan yataklı köşe koltuk takımı, şıklığıyla da zirvede yer edinmektedir.

kose-koltuk-takimi

İstikbal’de En Öne Çıkan 3 Köşe Koltuk Modeli Hangileri?

Bir oturma alanından çok daha fazla olan köşe takımları uzun günlerin ardından rahatlama sağlayan sıcak köşelerdir. Farklı renk ve boyutları olan İstikbal zarif köşe takımları, kendi stilinizi yansıtma özgürlüğü tanımaktadır.

1 – Lauren Köşe Takımı

Modern tasarımlı Lauren köşe takımı üstün kalitesi ve eşsiz detaylarıyla ortama şıklık katmaktadır. Geniş oturma alanı sağlayan Lauren köşe takım rengiyle de ön plandadır. Modern görüntülere olanak sağlayan bu takım zamana damga vuracak niteliktedir.

2 – Rova Köşe Takımı

Modüler tasarıma sahip Roya köşe koltuk takımı, geniş konfor imkanı sunmaktadır. Sevdiklerinizle geçireceğiniz hoş vakitlerde alan tanıyarak, konfor yaşatmaktadır. Mekan tasarımına fırsat sağlayan bu takımda rahatlık, şıklık, modernlik ve canlılık dikkat çekicidir.

3 – Mary Köşe Takımı

Modüler tasarım seviyorsanız ve yön değişikliği istiyorsanız Mary köşe takımı sizler için hazırlanmıştır. Sağ veya sol değişikliği yapabileceğiniz sizin ihtiyacınıza yönelik oluşturulan özelleştirilmiş bir köşe takımıdır. Köşe takımının sahip olduğu puf veya berjerle mekana uygun tasarımlar yapabilirsiniz.

Sık Tercih Edilen 3 Kelebek Köşe Takımı Modeli Neler?

Ev dekorasyonunuza yenilik ve güzellik katmak için köşe koltuklar son yıllarda en çok kullanılan mobilyalar kategorisindedir. Dar alanlarda da en yüksek verimi sağlayan köşe takımı modelleri sektörde uzun yıllardır bilinen Kelebek’te de çok çeşitlidir.

kose-koltuk-takimi

1 – Cornelli Köşe Koltuk Takımı

Ev köşenizi dilediğiniz gibi oluşturarak ekstra konfor yaşatacak bir model Cornelli köşe koltuk modelidir. Alışılmışın dışındaki esnekliği sayesinde bu takım dekorasyon imkanlarını da sunmaktadır. Konforlu dolgun yapısı, yumuşak kumaşı, kuş tüyü ve sünger kullanımıyla rahatlık yaşatmaktadır.

Tekli modülünde kullanılmış olan ayak mekanizması sayesinde yorucu günün izlerini silmektedir. Geniş oturuma olanak sağlayan tasarımıyla yaşam alanında rahatlığı doruk noktalara çıkarmaktadır. Ergonomik dizayn ve çeşitli imkanlarla Cornelli köşe koltuk takımları kesintisiz keyif yaşatmaktadır.

2 – Lugona Köşe Takımı

Modern yapı ve zarif çizgilerle estetik görüntü arayanlar Lugona köşe koltuk takımlarını tercih etmektedir. Estetik anlayışı yansıtan bu takım dekor seçenekleriyle hayal gücü sınırlarını zorlamaktadır.

Aynı şekilde geniş oturumlu tasarıma sahip Lugona köşe koltuk takımları, evlerde rahatlığı hedeflemektedir. Alana uygun dizayn ve USB, kablosuz şarj gibi teknolojik imkanlarıyla son zamanların gözdesi olmuştur. Takımda kullanılan çektirme dikiş detayı spor ve lüks tarzı bir arada sunmaktadır.

3 – Leny Köşe Koltuk Takımı

Sandıklı bir köşe koltuk takımları arayışındaysanız Leny model tam size uygundur. Yataklı ve sandıklı olan bu model rengiyle ferahlık sağlamaktadır. Geniş oturum alanına sahip Leny model ihtiyaca göre yatak formuna dönüştürülmektedir.

Özellikle depolama alanı olmayan evlerde sandıklı olması sebebiyle büyük kolaylıklar yaşatmaktadır. Geniş sandığı olan bu köşe koltuk takımları, son zaman modasına oldukça uygundur. Dekorasyon kolaylığı da sağlayan bu model çarpıcı etkilere sahiptir.

Yataklı- Bazalı Köşe Takımı Modeli Nedir?

Sandıklı köşe koltuklar evlerde uçsuz bucaksız depolama alanı oluşturmaktadır. Bu depolama alanında kıyafetler, yastıklar, nevresimler veya yorganlar gibi uyku malzemeleri saklanabilmektedir. İhtiyaç doğrultusunda kullanılan bu baza veya sandık pek çok eşyayı haznesinde muhafaza etmektedir.

Yataklı ve bazalı modeller ise hem yatak hem de saklama alanını bir arada sunmaktadır. Duruma göre açılarak yatak olan köşe koltuk takımları, konforlu ve geniş bir uyku alanı oluşturmaktadır. Çoklu amaca hizmet eden bu model iş kolaylaştırarak, durumu kurtarmaktadır.

kose-koltuk-takimi

Ucuz Köşe Takımları Fiyat Skalası Nasıldır?

Köşe takımları araştırılırken ve alınırken merak edilen bir diğer husus ise köşe takımı fiyatlarıdır. Evlenenler ya da evini yenileyenler kaliteli ve ucuz köşe takımı almak istemektedir. Bu noktada muhtelif kampanya dönemleri müşterilerin ilgisini çekmektedir.

Köşe takımlarının fiyatı belirlenirken ölçülere dikkat edilmektedir. Takım büyüklüğü, kumaş kalitesi, kalite standartı, sahip olduğu özellikler fiyat üzerinde etkilidir. Hâl böyle olunca mini köşe takımları ve büyük takımlar arasında doğal olarak fiyat farkı oluşmaktadır.

 Yataklı ve bazalı takımlarda da fiyat değişmektedir. Net bir fiyat verilemese bile firmaların belli zamanlarda oluşturduğu kampanyalar takip edildiğinde uygun fiyata köşe takımı alınabilmektedir. Kargo veya sepete ek indirimler uygulandığında her bütçeye uygun fiyatlarla köşe takımı çeşitleri satın alınabilmektedir.

İstikbal’de Köşe Takımı Fiyatları

Geniş ürün yelpazesi bulunan İstikbal’de köşe takımı fiyatları ürüne göre değişmektedir. İstikbal köşe takımı fiyatlarını kanepe boyutu, köşe takımının parça sayısı, tabure, puf gibi parçaların takıma dahil edilmesi de etkilemektedir.

Kişi ihtiyacına ve kullanılacak alana göre takım parçaları artırılıp azaltılabilmektedir. Bundan dolayı da İstikbal köşe koltuklar için sabit bir fiyat aralığı belirtilememektedir. En uygun köşe koltuk fiyatları için ihtiyaç belirlenip, parçalar arasından seçim yapılmalıdır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Köşe Koltuk Takımı 2023 Modelleri ile Dekorasyon!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!